Сниться звільнення з роботи

Листопад 5, 2016

Всупереч всім думкам, звільнення з роботи уві сні не має нічого спільного з реальною ситуацією. На думку сонника, таке сновидіння швидше є попередженням про деякі зміни в житті. Тому неодмінно потрібно розібратися, до чого сниться звільнення з роботи.

Природно, що тлумачити сон, в якому вас або іншу людину звільнили, слід тільки в тому випадку, якщо в реальності такої проблеми не існує. Тоді він дійсно несе корисну інформацію, яка допоможе сновидцю визначити свою подальшу поведінку.

В основному ж, все до чого сниться сон про звільнення з роботи, є відображенням душевного стану сновидіння. Так бачити в нічних мареннях власне звільнення з роботи говорить про те, що ви роздумуєте над тим, що пора щось змінювати в житті. Крім того, сонник вважає, що звільнення з роботи може приснитися як символ духовної слабкості і невпевненості в своїх силах.

Дати більш точну розшифровку сновидіння допоможуть особисті відчуття. Якщо ви відчули паніку і навіть справжній жах з приводу того, що вас хочуть звільнити, то в реалі це подія дійсно може означати повну катастрофу.

Можливо, ви вважаєте що, займаєте чуже місце або не справляєтеся зі своїми обов’язками. Сонник рекомендує не витрачати нерви і кардинально вирішувати проблему.

Якщо ж власне звільнення з роботи вас мало зворушило, то й приводу для переживань немає.

Наснилося, що начальник особисто вигнав вас зі скандалом, а вам все одно? Сонник не бачить загрози вашому добробуту.

Удача і прибуток

До чого ще сниться звільнення? Сонник пропонує ознайомитися з сприятливими тлумаченнями. Наприклад, бачити сон, в якому в один день звільнили вас, чоловіка і всіх найближчих родичів, означає, що наяву в будинку буде грандіозне торжество і чекають серйозні, але приємні клопоти.

Якщо уві сні ваше звільнення з роботи відбулося через конфлікти з колегами, то навпаки варто порадіти. Вас чекає відмінний сюрприз і увага начальника.

Самому відносити роботодавцю заяву про звільнення сниться до прийняття відповідального рішення, а якщо наснилося, що вас все таки вигнали, значить, наяву вам повернуть старий і вже давно безнадійний борг.

А ось отримати письмове повідомлення про звільнення з роботи від роботодавця – не дуже хороший знак. Нове знайомство виявиться малоприємним, а звістка – хибною.

Допомога ближньому

600Але до чого сниться звільнення з роботи іншої людини, наприклад, чоловіка або близького знайомого. На думку сонника, це попередження стосується того, кого ви побачили уві сні. Ймовірно, чоловік потрапить в досить складну ситуацію і ваша допомога (більше моральна) виявиться неоціненною.

Сонник звертає увагу, що іноді уві сні можна бачити себе в якості роботодавця, звільняти своїх підлеглих. Це вже знак особисто для вас. Дуже скоро вам доведеться проявити особливу жорсткість по відношенню до людей. Однак це вимушений захід, що принесе оточуючим виключно добро.

Якщо ж наснилося, що ви начальник, а звільняти доводиться власних домочадців, то чекайте домашніх розбірок, які закінчаться загальними веселощами.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *