Запитання – Відповідь

Ми раді вам повідомити, що на нашому сайті з’явилась можливість задати питання у формі для коментарів. Якщо ви не знайшли тлумачення сновидіння яке вам приснилося, то тепер можна описати свій сон у вигляді коментаря до цієї сторінки (бажано в усіх деталях) і наш спеціаліст детально пояснить до чого приснився той чи інший сон і що це може означати.

запитання-відповідь
що означає мій сон

Усім нам сняться різні сни, і вони деколи бувать настільки дивні, що ні один сонник не може їх пояснити. Ми вам допоможемо зрозуміти такий сон, але його потрібно описати якомога детальніше.

Важливі усі деталі : що чи хто приснився, де відбувалася дія, хто ще був присутнім у сні, які емоції ви в той час відчували, який одяг на вас був, про що ви думали і говори у сні, а також багато нших деталей. На перший погляд вони можуть здаватися не суттєвими, але навіть найменша дрібниця може змінити усе трактування.

Також дуже важливо записати свій сон вранці на листочку, одразу після того як ви прокинулися. В той момент коли ми прокинулися, ми ще пам’ятаємо сновидіння, а от через годину-дві більшість деталей уже забувається.

Тому записуйте зранку сни, пишіть нам про них у коментарях (не соромтеся – усі ми люди) і ми залюбки їх розтлумачемо !

Комментариев: 5 на “Запитання – Відповідь

  1. На полюванні стріляв у кабана з дробовика влучив але кабан кинувся на мене . Я кинув рушницю на землю і вистрелив у нього з автомата декілька разів і він впав. Я побачив що прибіг інший кабан який хотів напасти на мене, я вистрелив у нього з автомата він впав . Кабани були не великі по 100-150 Кг

    1. Андрій, таке сновидіння означає, що у наступних ваших починаннях будуть труднощі, але ви зумієте з ними справитися. Просто потрібно буде докласти більше зусиль, ніж хотілося б.

  2. Снився хлопець який мені подобається. Він їхав від мене кудись але коли я викрикнула його ім’я він повернувся і ми сіли в машину. Коли ми їхали він положив свою руку мені на коліно і ласкав.

    1. Діана, таке сновидіння означає що у вашого хлопця переважає до вас фізичний потяг, ніж моральний чи духовний. Задумайтесь над тим чому він з вами і чи не проміняє з часом вас на когось іншого..

  3. Коли влітку каталась на велосипеді побачила в небі НЛО. Я йому крикнула і воно появилось біля мене. Фіолетовий чоловічок в середені мене кудись забрав. Потім перед тим як назад відвести мене я попросила в них дати мені якусь річ на згадку. Вони мені дали залізний брилок у вигляді кленового листка і з кружечком металевим і полетіли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *