Сонник Міллера

Липень 31, 2016

Американський психолог Густавус Хіндман Міллер, що знайшов широку популярність у всьому світі, чудово розбирався в тонкощах людської натури і вмів проникнути в самі глибини психіки, туди, де свідомість межує з підсвідомістю.

Грунтуючись на своїх фундаментальних знаннях, мудрості і найширшому практичному досвіді, Міллер зумів виявити закономірності видінь, які є в людини уві сні, проаналізувати і систематизувати свої висновки, склавши єдину схему – тлумач снів.

Тлумачення Густавусом Хіндман Міллером

Предмети, образи, явища і символи в тому чи іншому поєднанні, що ми бачимо уві сні, не випадкові і, на думку Міллера, являють собою якийсь зашифрований код, який несе в собі інформацію про можливі майбутні події. Тому, розгадавши цей код, ми зможемо передбачити події, що чекають нас в майбутньому, або пояснити, що відбувається з нами в поточний момент. Іншими словами, наші сновидіння при правильному їх тлумаченні є відповідями на найскладніші і таємничі питання.

міллерПри цьому, вважав учений, мають значення тут не стільки самі образи, предмети і символи, скільки індивідуальне їх поєднання. Незважаючи на те, що сонник Міллера з’явився на світ вже практично два століття назад, він і до цього дня нітрохи не втратив своєї популярності, нехай навіть окремі поняття і позначення для сучасної людини і стали неактуальні. В цілому ж сонник Міллера відповідає дійсності і відрізняється дуже глибокими і різнобічними інтерпретаціями побаченого.

Особливо пильну увагу варто приділяти повторюваним снам. Сонник Міллера онлайн допоможе вам розгадати ваші сни тут і зараз, не втрачаючи часу. А зрозумівши таємний сенс ваших снів, ви зможете прийняти єдино вірне рішення в тій ситуації, яка складається в дійсності.

Тлумачення снів завжди займало кращі уми людства. У реальність сновидінь – і, більш того, в їх здатність передбачати майбутнє людини – вірили Наполеон, Шекспір, Гете.

Людські сновидіння завжди залишалися загадкою для науки, хоча запропонувати якесь наукове тлумачення снів в різний час намагалися видатні психологи і психоаналітики.

Однією з найуспішніших подібних спроб став сонник Міллера – вченого, який спробував за допомогою наукового, системного підходу пояснити хиткі і туманні сновидіння.

сонник міллераГустав Хіндман Міллер, автор сонника Міллера – вчений, практикуючий психоаналітик, впродовж кількох десятиліть займався тлумаченням снів. Народився Міллер в 1857 році, а в 1901 році опублікував перше видання свого знаменитого сонника під назвою «Наукова і практична інтерпретація сновидінь» – «Whats in a Dream; A Scientific and Practical Interpretation of Dreams ». З тих пір сонник «пережив» кілька перевидань – деякі вже після смерті самого Густава Міллера в 1929 році, – а сьогодні сонник Міллера включає більше десяти тисяч тлумачень снів.

Сновидіння – це королівська дорога в несвідоме.
Зигмунд Фрейд

Сонник Міллера, опублікований в другій половині дев’ятнадцятого століття, і до цього дня вважається одним з найбільш точних і правдивих сонників з точки зору тлумачення снів. Це, втім, не дивно: на відміну від всіх інших сонників цей тлумач снів, сонник Міллера, заснований на точних статистичних даних. Протягом декількох десятиліть Густав Міллер, практикуючий психоаналітик, займався аналізом снів і збирав дані про сюжети і образи з людських сновидінь. Саме так на світло і вийшов найповніший сонник – тисячі значень найпоширеніших символів зі снів.

сонник міллера2Густаву Міллеру вдалося виявити взаємозв’язок між тим, що сниться людині, і тим, що в подальшому відбувається в його житті, в дійсності. Сам психолог вважав, що ті події і образи, ті символи і предмети, що людина бачить уві сні, зовсім не випадкові. Сновидіння, на думку Міллера, являють собою свого роду зашифроване «послання», розгадавши яке, можна передбачити події в реальному житті.

Сонник, складений психологом, на ділі являє собою набір символів і їх «розшифровок». Керуючись сонником Міллера, можна легко зрозуміти, що означає сновидіння і про що воно попереджає людини – якщо ви використовуєте сонник Міллера, тлумачення снів перетворюється в дуже просту задачу. Більш того – як вказує сонник, віщі сни – це, насправді, будь-які сновидіння, важливо лише правильно їх розгадати.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *