Сниться хлопець, який подобається уві сні

Серпень 6, 2016

Приснився хлопець, який подобається? До чого сниться і що означає такий сон? Часом ми бачимо уві сні людей і речі, про які думаємо наяву. Тому часто можна побачити уві сні того, про кого думаєш найбільше, саме так можна пояснити до чого сниться хлопець вам ще досі.

Разом з тим, сон, в якому приснився хлопець що подобаються, далеко не завжди означає всього лише віддзеркалення думок і переживань. Бувають випадки, коли такий сон здатний розповісти про майбутнє. У цьому впевнені укладачі різноманітних традиційних і сучасних сонників.

Що говорить сонник Міллера щодо сну про хлопця

До чого приснився хлопець, який подобається по соннику Міллера? Згідно сонником, який був складений психологом Міллером, найчастіше цей сон відображає ваші думки, переживання і бажання щодо того чоловіка, який вам наснився. Набагато більш інформативним, ніж сам сон, є ваші почуття і емоції, які відчуваєте уві сні. Варто звернути також особливу увагу на такі аспекти, як те, у що був одягнений молодий чоловік, як він поводився. Велике значення має і навколишня атмосфера.

сниться хлопецьЯкщо він намагається вам сподобатися, справити хороше враження, це означає, що в реальному житті не варто довіряти йому, оскільки він здатний обдурити ваші очікування і розчарувати вас.

У той же час, якщо його поведінка зухвала, у вас є шанс налагодити з ним відносини.

Крім того, подібне сновидіння, де фігурує чоловік, який вам подобається віщує удачу в справах, які не мають ніякого відношення до сфери почуттів і набагато більш матеріальні.

Як подібний сон трактує Ванга

До чого сниться чоловік, який подобається по соннику Ванги? Провісник також радить звернути особливу увагу на зовнішність молодої людини. Якщо він неохайно одягнений, поводиться неадекватно, грубить, п’яний, це означає, що ви не впевнені в своїх можливостях. На низьку самооцінку також вказує сон, в якому ваш обранець надзвичайно красивий. Цей сон говорить про те, що ви схильні незаслужено ідеалізувати об’єкт своїх зітхань, недооцінюючи при цьому саму себе.

Нічого доброго не віщує і сон з хлопцем, який подобається, якщо він занадто податливий по відношенню до вас, всіляко проявляє свою привітність і розташування: будьте обережнішими, оскільки вас незабаром чекає гірке розчарування в цій людині.

Якщо вам сниться сон, в якому ви вичитуєте молоду людину, будьте готові до швидкого розриву.

Якщо уві сні хлопець проявляє свою байдужість до вас, в реальному житті – він відчуває до вас теплі почуття. Швидше за все, вже найближчим часом ваші відносини вийдуть на новий рівень.

Сон про хлопця, який подобається

Сонник Цветкова про сон з хлопцем, який вам подобається

сниться хлопець2Хлопець, який подобається за Цвєтковою. Перш за все, сонник радить звернути увагу на супутні деталі. Якщо хлопець цілував вас уві сні, будьте готові до того, що незабаром вас чекають дрібні і не дуже неприємності, які доставлять вам безліч турбот. Разом з тим, вони закінчаться досить скоро, не залишивши ніяких серйозних наслідків. Можливо, вас чекає розчарування в комусь із вашого оточення або невеликі проблеми зі здоров’ям, які, проте, благополучно вирішаться.

Однак, якщо засинаючи, ви багато думали про об’єкт своєї пристрасті, не варто надавати надто великого значення такому сновидіння.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *