До чого сняться абрикоси

Жовтень 2, 2016

Побачені уві сні соковиті абрикоси – провісники успішних починань, любовних пригод. Залежно від сюжету до чого сниться абрикос сонник тлумачить по різному.

Присмак печалі і тривоги має тлумачення сновидіння, в якому побачені абрикоси ототожнюються з серйозними проблемами, причиною яких служить легковірність сновидця. Можливо, вам слід реально подивитися на навколишній світ і об’єктивно оцінювати людей, які знаходяться поруч.

Абрикосовий сад

Квітучі абрикосові чагарники нагадують про те, що сновидець занадто захопився мріями і фантазіями, абсолютно відірвавшись від зовнішнього світу.

Якщо Ви вчасно не повернетесь в дійсність, то зіткнувшись з реальністю, будете сильно розчаровані.

Бачити на дереві стиглі абрикоси пророкує сонником прекрасні перспективи в недалекому майбутньому. Те, до чого сниться сновидіння з зеленими плодами на дереві, пояснюється неготовністю сплячої людини взяти на себе відповідальність за нові справи або створення повноцінної сім’ї.

abricosАбрикоси за сучасним сонником

Якщо уві сні, на абрикосовому дереві плодів і зовсім не виявилося, значить, Ваша довірливість і відкритість є причиною серйозних невдач. У будь-якому випадку, зараз не завадить «фільтрувати» інформацію, що надходить ззовні, навіть якщо новини звучали з перевіреного джерела.

Збір врожаю

За версією Фрейда, зривати абрикоси чоловікові уві сні, свідчить про швидку зустрічі з наївною і недосвідченою партнеркою в ліжку, від близькості з якої сновидець отримає масу задоволення і позитивних емоцій. Жінці, сновидіння обіцяє запаморочливе любовну пригоду, без натяку на продовження відносин.

Сонник Міллера підказує, до чого сниться збирати або купувати абрикоси великими перспективами, що дають шанс сновидцю вигідно вкласти свій капітал або організувати прибуткове підприємство.

Якщо уві сні, зібрані в відрі фрукти були недостиглі, або зіпсовані, значить, для успішного завершення розпочатої справи, слід самостійно стежити за його просуванням.

abrikosЗбирати персики з дерев, укладаючи їх у відра або кошики, пророкує тлумачами хороший фізичний і духовний стан сновидіння. Тривожні перспективи обіцяє сновидіння, в якому доводиться збирати абрикоси з землі, що символізує марні сподівання.

Відповідно до інтерпретації сонника Соломона, то, до чого сниться рвати персики, свідчить про неминучі неприємності. Почути таку пропозицію уві сні від персонажа протилежної статі, обіцяє сексуальну близькість наяву.

Поїдання фруктів

Згідно з тлумаченням сонника доктора Фрейда, абрикоси є символом жіночих грудей і сідниць. Їсти соковиті плоди уві сні, відображає стадію закоханості і пізнання партнерами один одного. Зараз Ви відчуваєте якусь ейфорію від спілкування з коханим, тому майбутнє сприймаєте в рожевих тонах.

Сниться їсти абрикоси

4343Те, до чого сниться їсти абрикоси, описано в сонник Міллера. Згідно тлумачу, сон символізує наближення неприємних і несподіваних подій. Бачити, як хтось їсть соковиті стиглі абрикоси – в реальному житті, нинішнє оточення не відповідає Вашому світогляду, переконань і інтересів.

Наснилося, що пригощаєте друзів або приятеля абрикосами, спостерігаючи, як він їсть, є своєрідним радою не марнувати дорогоцінний час на порожні справи.

Інші дії

Продавати абрикоси уві сні обіцяє сонником успішне ведення бізнесу, можливість додаткового заробітку.

Бачити, як хтось займається продажем персиків – до щасливому збігу обставин.

Наснилося, що довелося красти абрикоси – остерігайтеся чужого впливу. Піддавайте сумнівам навіть саму авторитетну думку, самостійно аналізуючи ситуацію і надходить.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *