Чому сниться дорога

Вересень 4, 2016
дорога

До чого сниться тракт, траса, шосе або звичайна дорога в соннику Міллера

Таке сновидіння має пряме тлумачення, йти по дорозі уві сні – те ж саме, що йти по дорозі у житті, з усіма її труднощами, нерівностями, небезпеками і перехрестями.

Якщо вам довелося переходити дорогу у сновидінні – власні успіхи перестануть вас надихати, на зміну оптимізму з приводу правильності обраного шляху прийдуть сумніви.

Їхати по дорозі в хорошій компанії друзів – це сон до бездоганних товариських взаєминам. Бережіть цю дружбу, вона ще не раз допоможе вибратися зі складних життєвих ситуацій.

Довелось йти по дорозі з коханою людиною – ваші подальші шляхи збігаються за напрямком, ви будете зберігати вірність наяву і будете щасливі.

konecВтратити дорогу уві сні – до фінансових втрат через марнотратство. Ви купите дорогу та абсолютно не потрібну вам річ.

Приснився кінець дороги – те, чим ви займаєтеся зараз, себе повністю вичерпає. Те ж саме можна сказати і про любовні стосунки, якщо ви побачили обрив дороги уві сні, кінець стосунків не забариться.

Слизька дорога, мокра чи обледеніла, сниться як попередження, що сплячий встав на слизький, небезпечний життєвий шлях, його діяльність йде врозріз із законами країни.

Якщо сниться нескінченна дорога, ви їдете по ній, розуміючи, що вона не веде нікуди, то в житті вам доведеться трудитися не заради результату, а тому що так треба. Ні задоволення, ні винагороди ви за це не отримаєте.

Дорога вгору сниться до позитивної життєвої динаміки, ви самі можете оцінити, наскільки цей підйом був для вас складним і крутим, а також наскільки швидко ви його долали.

дорога внизДорога вниз означає рух до негативного результату, незважаючи на те, що ви рухаєтеся по ній вперед.

Якщо приснився спуск з дороги на узбіччя – щось змусить вас наяву відмовитися від вже прийнятого рішення, можливо, ви просто не розрахували сили і втомилися.

Побачити уві сні будівництво дороги або, ще краще, приймати в цьому безпосередню участь – проявіть характер, наяву досягнете те чого хотіли, незважаючи на тернистий обраний напрямок.

Пошкоджена траса або занедбаний тракт сняться до неблагополучної поїздки в сільську місцевість.

Сняться траса, дорога за сонником Ванги

Сон, в якому бачиться звивиста вузька дорога – ознака того, що ви звернули в реальному житті не туди. Це дуже небезпечний шлях, він не виведе вас на широку дорогу.

Широка дорога, рівна і пряма, вказує на вірний напрямок в житті, проте, якщо ви хочете домогтися наяву великих успіхів, на даному терені це малоймовірно. Всі лаври вже зібрані вашими попередниками.

засніжена дорогаПорожня засніжена дорога уві сні – це розповідь про вашу душевну самотність, яка, повірте, уявна. Якщо вас не розуміють наяву – спробуйте ви зрозуміти інших.

Переходити шосе в невстановленому місці, серед шалених автомобілів – до великому ризику наяву, який полягатиме в спробі перейти дорогу комусь сильному, наділеного владою.

Прокладати дорогу в снігу – до наполегливої праці без підтримки і без надії на неї. Тримайтеся, ви подолаєте цей шлях з Божою поміччю.

Їхати по брудній дорозі – вказівка на те, що ваш життєвий шлях буде постійно супроводжуватися брехнею. Будете брехати ви, будуть брехати вам, постарайтеся винести з усього цього чистим хоча б своє ім’я.

Побачили уві сні ремонт дороги – доведеться провести деякий час на лікарняному ліжку або просто не при справах (з незалежних від вас причин). Перечекайте, час нового життєвого підйому ще не настав.

розбита дорогаСниться погана дорога, розбита, по якій складно не тільки їхати, але і йти – належить дуже важкий шлях до мети. Озирніться навколо, цілком може бути, що в житті, як і уві сні, десь паралельно йде більш рівна траса.

Побачити уві сні дві або три дороги, що йдуть паралельно – до автомобільної аварії, в якій постраждають два або три людини або братимуть участь два або три автомобілі. Число доріг в сновидінні може бути і більше.

Тракт, дорога, траса у соннику Нострадамуса

Якщо вам сниться нічна дорога, темна і абсолютно пустельна – ви зберігаєте в душі і ретельно оберігаєте від сторонніх якусь таємницю.

Сон, в якому ви прокладаєте дорогу в поле, обіцяє вам велике відкриття, популярність і повагу. Ваше відкриття буде якимось чином стосуватися родючості землі.

Приснилася дуже пильна або брудна дорога, по якій ви йшли – вас будуть намагатися заманити в діяльність, яку влада вашої країни розглядає як злочинну.

 • Лісова дорога, звивиста і часом пропадає, говорить про нестабільність вашого майбутнього.
 • Проточна по дорозі вода сниться як добрий знак. Ви рухаєтеся туди, де життя буде кращим.
 • Сниться гірська дорога – до каяття, яке змусить вас уникати спілкування з людьми та шукати усамітнення.

До чого сниться шосе по соннику Цвєткова

Снігова дорога сниться до печалі, самотності і важкої праці.

Наснилася крива нерівна дорога з перешкодами – понесете збитки або отримаєте моральну травму.

Чистити дорогу від снігу уві сні – такий сюжет означає, що ви зможете наяву перебудувати свою ділову ситуацію і направити її в конструктивне русло.

Значення сну траса, шосе, дорога – сонник Хассе

Лежати на дорозі уві сні – до приємного проведення часу. Однак майте на увазі, що цей час буде викреслено з корисної діяльності, дозуйте його правильно.

Дуже важка, погана дорога в тумані сниться до того, що доля дасть вам лише єдиний шанс наяву для здійснення мрії.

 • Спокійно їхати по дорозі уві сні – до безтурботного мирного життя.
 • Робити дорогу, брати участь в її будівництві – до уповільнення здійснення задуманого.
 • Наснилося, що не можете знайти дорогу – удачу чекайте в гості пізніше.
 • Зимова крижана дорога вказує на майбутній вибір між справами – добра і зла.
 • Дорога в грязі сниться до втрати честі або сильної спокуси.
 • Якщо ж вам довелося спати на дорозі – буде повний застій у справах.
 • Вода на дорозі або повністю затоплена дорога дівчині сняться до заміжжя.

Значення сну за езотеричним сонником

Дорога серпантин сниться до несподіванок у шляху. Через усе пережите ви пошкодуєте, що вирушили в цю подорож, хоча все закінчиться благополучно.

 • Широка нова дорога уві сні вказує на неправильний вибір у чомусь.
 • Малоходжена небезпечна дорога сниться до далекої подорожі.
 • Наснилася нескінченно довга дорога – ви ще не скоро відпочинете.

Будівництво дороги уві сні говорить, що просування ваших справ поки не вселяє оптимізму щодо термінів. Якщо уві сні вам доводиться зробити вибір дороги – наяву хтось спробує переконати поміняти вже прийняте рішення.

Сонник Менегетті

широка трасаХороша широкосмугова дорога відображає в сновидінні підсвідому незадоволеність суб’єкта плином життя або його якістю.

Малопомітна дорога, яка ледь вимальовується уві сні вказує на шанс функціонального самовдосконалення сновидіння.

Сонник Лонго

 • Дорога уві сні – це розповідь про ваше життя і про перспективи на майбутнє.
 • Побачити уві сні кінець дороги, по якій ви їхали – до життєвого глухого кута.
 • Мити дорогу – до важкої хвороби.

Якщо ви бачите, що попереду ведеться ремонт дороги – потрібно бути трохи розсудливим і підправити поточні справи, інакше ви ризикуєте побудувати наяву будинок без ґрунтовного фундаменту.

Перевести людину через дорогу уві сні, яка не може зробити це самостійно – до необхідності надати комусь підтримку. Ви зробите це з радістю, і здивуєтеся, чому так рідко робили це раніше.

Дорога в воді сниться до важко здійсненного задуму. Ви рухалися по ній? Дуже добре, значить і в житті впораєтеся.

Наснилася пустельна дорога вночі – будете, як в тій казці, робити те, невідомо що. Убавте запал, дочекайтеся прояснення, можливо, з’ясується, що вам слід йти зовсім в іншу сторону.

Англійський сонник

Хороша дорога сниться до життєвих благ, успіху.

Шукати дорогу уві сні – до невизначених, туманних перспектив на майбутнє.

бігБігти по дорозі – значення такого сновидіння залежить від причини, по якій ви бігли. Якщо ви бігли до мети – відмінне просування до намічених висот чекає вас і в реальному житті. А якщо тікали від когось – буде напружений графік роботи. Але це допоможе вам лише надолужити згаяне або встояти на досягнутому результаті. Про просування вперед мови поки не йде.

Переходити дорогу уві сні – до того, що ви зіпсуєте комусь “свято життя”.

Французький сонник

Якщо уві сні ви легко йдете по рівній дорозі – в найближче майбутнє можна дивитися наяву з оптимізмом.

Брудна дорога сниться до складного життєвого періоду, ви будете жити в бідності, важко і невдячно працювати, долати різні негаразди.

Сучасний сонник

Дорога, траса уві сні характеризують ваш життєвий шлях на найближче майбутнє.

Бачити сніг на дорозі – до того, що ви будете досягати всього своїми силами.

серпантин
Гірський серпантин

Сниться гірський серпантин – все буде даватися непросто, доля буде кидати вас в крайнощі і постійно тримати в напрузі. Добре, якщо ви рухалися по цьому серпантину вгору, ваші старання не будуть витрачені даремно.

Яма на дорозі вказує на серйозну небезпеку, яку ви можете уникнути, якщо не будете безтурботні.

Йти по дорозі з коханим – сон має пряме значення, ви підете по життю разом. Зверніть увагу на якість дороги і на її звивистість.

Побачити уві сні труп на дорозі – є небезпека інфекційного захворювання, не нехтуйте щепленнями.

Трупів було багато і ви дуже злякалися – гряде епідемія.

Якщо трупи, які лежали на дорозі, не викликали у вас ніякого здригання, ви продовжували рух – підете в життя по чужих головах, будете робити кар’єру без оглядки на чужі поламані долі. Кінцевий результат для вас буде в цьому випадку більш ніж сумний.

Приснилася дорога в поле – проявіть в чомусь яскраву індивідуальність, ви підете нетривіальним, але дуже складним шляхом.

Будувати дорогу уві сні – до затримки в реалізації задуманого. Чи не турбуйтеся, час дасть вам можливість підготуватися до здійснення цього більш грунтовно, скорегувати намічені плани.

Пробка на дорозі уві сні вказує на застій у справах, але на цей раз він буде носити деструктивний характер.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *