Сниться хлопець який подобається

Серпень 15, 2016

До чого сниться хлопець за сонником Міллера

Якщо сняться обійми з хлопцем, то вам не вистачає від нього тепла. Крім того, обніматися з хлопцем уві сні можна до розлуки. Проаналізуйте свої відчуття уві сні.

Якщо ж в сновидінні з’являється незнайомий хлопець і він обіймає сплячу, то, з одного боку, є небезпека потрапити в омутс головою і пережити велике розчарування, а з іншого – знайти нову любов.

Якщо дівчині приснився дуже гарний хлопець з понеділка на вівторок, який обіймав незнайомку, то заздрість завадить їй бути щасливою.
Наснилося, що цілуєтеся з хлопцем – в цілому непоганий знак, але важливо, який саме хлопець поцілував вас і чому. Їли це був знак подяки за щось, то наяву ви будете розчаровані.

Цілуватися уві сні з хлопцем, який подобається і є вашим партнером, нареченим і т.д. – до приємного проведення часу, задоволення.

Цілуватися з хлопцем в повній темряві – до цілком обгрунтованої загрози репутації. Якщо вам наснився поцілунок в губи з хлопцем, який подобається і з яким у вас є близькі стосунки, то ніякого смислового значення таке сновидіння не несе.

хлопець

А ось якщо хлопець, який подобається в вашому сновидінні цілується з іншою, то наяву ви можете поплатитися за своє легкодумство. Найкраще для вас – не намагатися перекласти власну провину на іншого, особливо на партнера.

Лаятися уві сні з хлопцем, з яким і наяву перебуваєте в сварці – до швидкого примирення. Якщо дівчині сниться хлопець з п’ятниці на суботу, з яким раніше зустрічалася і якого раніше любила, то, цілком ймовірно, що позначаться наслідки цих відносин.

Приснився хлопець, який подобається і він цілується з іншою – це може стати свідченням загострення давнього конфлікту, який до цих пір не вирішено.

Лайка з хлопцем, з яким ви розлучилися, вважається хорошим знаком уві сні і говорить про те, що в наступних відносинах у вас все складеться набагато краще.

Якщо сниться весілля цього хлопця з іншою дівчиною, значить, ви вмієте відпускати минуле і доля подарує вам новий чудовий шанс. Наснилося, що хлопець помер – ви розлучитеся.

 • Сниться дійсно померлий хлопець – вам загрожує небезпека.
 • Нинішній хлопець кращої подруги сниться до сварки з нею.
 • Поцілунок з одним хлопцем сниться до його зраду.
 • Сниться, що хлопець б’є – значить, він любить вас усім серцем.

Якщо уві сні ваш новий хлопець пішов до вашої подрузі, вона повела його у вас, то ваші відносини з ним не складуться.

Якщо приснився хлопець – по соннику Цвєткова

Якщо один і той же хлопець сниться кожен день, значить, вашому особистому житті постійно заважає одна і та ж проблема.

Наснилися два хлопця – один негарний а другий красень – це натяк на те, що ви оцінюєте людей за зовнішніми ознаками, а про внутрішню красу забуваєте, вважаючи її другорядною.
Якщо негарний хлопець посміхається вам уві сні – ви зустрінете свою справжню любов.

Наснилося, що ваш хлопець почав зустрічатися з вашою кращою подругою або йде до неї – в реальності це ви будете задивлятися на її знайомих чоловічої статі. Бачити, як подруга цілується з хлопцем – до майнового спору з нею. Свій поцілунок з хлопцем подруги сниться до неприємної події, яка залишить у вас почуття провини.

Приснився хлопець, який подобається з іншою дівчиною, причому він вів себе при цьому демонстративно – до особистих невдач та занепаду душевних сил.

Весілля з хлопцем, який подобається – сниться в знак нездійсненних мрій. Якщо при цьому хлопець тікає з весілля, то наяву спляча дуже скоро зрозуміє, що живе в світі ілюзій. Якщо хлопець помирає і сниться його похорон – попереду сварка і розлука.

Наснилося, що вашого хлопця хтось ріже ножему вас є небезпечна суперниця, і вона діє дуже наполегливо.
сниться хлопецьПоцілунок зі знайомим хлопцем, з яким вас наяву не пов’язують ніякі особисті взаємини, сниться до великих сумнівів в особистому житті.

 • Самою цілувати хлопця уві сні – до звинувачення в розпусті.
 • Наснилася сварка з хлопцем – чекає серйозна розмова.
 • Хлопець подарував квіти – розлучитеся.
 • Хлопець який плаче сниться до докучливого залицяльника.
 • Якщо уві сні ви біжите від хлопця, то наяву все буде навпаки.
 • Бігти за хлопцем – витрачати час наяву даремно.

Якщо вам приснилося, що хлопець плаче кров’ю, то вам слід дуже обережно поставитися до свого шанувальника. Ви можете ненароком поламати йому життя.

Тлумачення за сонником Хассе

Якщо дівчині сниться симпатичний чужий хлопець або багато хлопців, на яких вона з цікавістю задивляється, то щастя в особистому житті у неї поки не передбачається.
Наснилося, що у хлопця є нова дівчина, що він пішов до іншої – ви будете мучити його нічим не обгрунтованими ревнощами. Якщо у вашому сновидінні хлопця веде подруга, він кинув вас заради неї, то ви з нею посваритеся наяву.

Цілуватися з іншим хлопцем уві сні – до пліток в вашу адресу.

Сниться, що вас обіймає хлопець, який подобається – наяву він не зверне на вас уваги.

Тлумачення за езотеричним сонником

Зустріч з хлопцем своєї мрії уві сні означає, що наяву ви будете надмірно прискіпливі в особистих взаєминах. Приснився ваш хлопець з іншою дівчиною, що він від вас йде і каже, що любить іншу – до порожніх ревнощів. Бачили уві сні, як хлопець цілує іншу – те ж значення.

Приснився хлопець подруги – остерігайтеся, як би вона не почала задивлятися в сторону вашого партнера. Самою йти від хлопця уві сні – до невдоволення своїм особистим життям.
Якщо піти від хлопця дівчину уві сні змушували її батьки – сон говорить, що це не найкраща для неї партія. Обіймати хлопця уві сні – до того, що вас образять, відштовхнуть.

 • 2Якщо хлопець обіймає ззаду – він зробить для вас неможливе.
 • Хоронити свого хлопця уві сні – до розлуки.
 • Якщо смерть хлопця сниться в ніч на середу, то він піде сам.
 • Бачити уві сні, як вашого хлопця вбивають – до появи небезпечної суперниці.
 • Самою вбити хлопця – боротися наяву за свою любов.
 • Свій хлопець сниться п’яний – він поведе себе по відношенню до сплячої грубо і неадекватно.
 • Бачити  незнайомого п’яного хлопця уві сні – небезпека сексуального насильства.
 • Приснився перший хлопець з дружиною – вам скоро зроблять пропозицію.

Якщо вам кожен день сниться сварка з хлопцем, з яким ви зустрічаєтеся, то наяву вам краще було б підібрати собі іншого кандидата в чоловіка, бо все ваша майбутнє життя у випадку весілля з ним – буде наповнене скандалами.

Якщо уві сні, з четверга на п’ятницю у вас відбулася серйозна розмова з хлопцем або він, наприклад, просив поговорити з ним, значить, він має серйозні претензії до вас наяву.

До чого хлопці сняться за сонником Лонго

6Зустріти уві сні хлопця, якого давно не бачила – до втрати. Якщо уві сні ви плачете через хлопця, якого таємно любите, то в реальності ви можете пропустити дуже вигідну пропозицію. Чим більшими в вашому сновидінні були сльози через хлопця, тим більш вигідний шанс ви пропустите наяву.

Сниться, що хлопець дарує квіти – чекайте сюрприз. При цьому, чим сильніше ці квіти пахли, тим неприємнішим цей сюрприз буде. Вашого хлопця б’ють – сон передвіщає запекле суперництво.

Отримати від хлопця в подарунок срібну штучку – дуже хороший знак. Він буде вам вірним.
Годувати хлопця уві сні борщем- до весілляПельменями – до розриву.

Лежати з хлопцем на ліжку і побачити, що він спить – до байдужого і грубого поводження.
Якщо в сновидінні хлопець нудьгує і притискає до себе – наяву ви дізнаєтеся, що у нього є інша.
Приснився хлопець в чорному – посваритеся з батьками. Якщо уві сні ваш хлопець хоче вбити вас, то наяву вас чекає дуже сильний спалах ревнощів з його боку.

До чого сняться хлопці – сучасний сонник

Якщо дівчині сниться незнайомий рудий хлопець – її обдурять в особистому. Особливо несприятливо, якщо цей хлопець шукає її. Наснилося, що хлопець готує, допомагає на кухні – хороший знак, вас чекає спільне майбутнє.

Спілкуватися з хлопцем на підвищених тонах уві сні – до серйозного вчинку з вашого боку, будете виправдовуватися.

8Гуляти з ним під ручку – до сварки, розбіжностей в побутових питаннях. Наснилося, що хлопець хоче від вас дітей – у вас будуть спільні професійні інтереси.

Прийти до хлопця додому – знак того, що вас можуть підставити ваші подруги. З четверга на п’ятницю хлопець сниться до нових і непередбачуваних стосунків.

Хлопець у будинку дівчини сниться до небезпечної спокуси.

Якщо в сновидінні хлопець вас краде – вас обох щось дуже сильно засмутить.
Якщо уві сні ваш хлопець заступався за вас – наяву він може повести себе боягузливо і навіть підло.
Приснився незнайомий мовчазний хлопець, який явно щось від вас хотів, але нічого не сказав – озирніться навколо, хтось має на вас плани.

За алфавітом

Один комментарий на “Сниться хлопець який подобається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *