Сниться вагітність

Липень 24, 2016

Практично кожна жінка хоч раз у своєму житті бачила сон про вагітність. І зовсім не важливо доросла це жінка чи ще дівчинка, знати до чого сниться вагітність не помішає. Також не важливо приснився цей сон під час вагітності чи ні, думаєте ви про майбутніх дітей чи ні. Такі сни сняться досить часто. Як не здасться дивним, але сни про вагітність бачать і чоловіки. Сон “вагітність” – один з найпоширеніших снів.

Різні сонники на питання чому сниться вагітність Дають відповіді по-різному. І це не дивно, адже в різних країнах свої забобони та повір’я. Візьмемо, наприклад, білий колір – в більшості європейських країн, в тому числі і в Росії це символ чистоти і невинності, а в Японії смерті.

Головне згадати, які емоції ви випробували побачивши сон “вагітність і живіт”, позитивно ви поставилися або негативно.

Сонник Катерини Великої

сонЦей сонник вагітність для жінки трактує з досить негативним забарвленням – в заміжжі жінка швидше за все нещасна і знає це. Вона постійно думає, що поквапилася, вибрала не гідного партнера, хоча були ж гідні, що вона могла жити краще, щасливіше. Діти від такого шлюбу народилися далеко не вундеркіндами, та й взагалі схожими на невдахи чоловіка.

Чому наснилась вагітність дівчини: сон – застереження – обережно, не будьте настільки легковажні, ваша поведінка до добра не доведе і на вашу честь ляже ганьба (раніше б вимазали дьогтем вхідні ворота в ваш будинок), будьте в зв’язках більш перебірливі.

До чого чоловікові наснилась вагітність – дрібні неприємності вдома.

Зоряний сонник

Вагітність уві сні говорить про можливий великий виграш у лотерею. Вам доля піднесе подарунок у вигляді грошової винагороди або у вигляді відчутного прибутку в бізнесі.

Сонник підсвідомості

Якщо ви часто думаєте про можливу вагітність, хочете народити дитину і вам уві сні приснилася вагітність, звичайно ви радієте, у вас позитивне ставлення до цього сну, ви щасливі, що нарешті ви дочекалися цього. Такі позитивні сни говорять про швидке виконання вашого бажання стати матір’ю. Сонник бачити вагітність уві сні трактує з хорошого боку, якщо емоції у вас були тільки позитивні.

Якщо ви не думали про народження дитини, але приснилася вагітність – нова ідея в творчості, новий проект, новий шлях розвитку в творчій професії. Символ чогось нового. Початок вашого розвитку як особистості.

 • Небажана вагітність – це негативна імплікація. У вас сидить страх перед можливістю завагітніти, перед родовими болями і ви не хочете стати батьком ні в якому разі.
 • Вагітність трійнею – у вас існує конфлікт лояльності. Він можливий або з Богом, або самим з собою, або з партнером, або з одним, або на національному ґрунті, або в професійній діяльності, коли доводиться вибирати між етичною стороною і грошової. Розберіться в собі, оцініть пріоритети і зробіть вибір. Не можна служити всім відразу і бути хорошим всюди і для всіх.
 • Вагітність складна, болісна – від вас в даний момент часу залежить людина, яка постійно щось вимагає. Поговоріть з ним, якщо це можливо, полегшите собі життя, у вас від цієї ситуації виснажені нерви.
 • Вагітність подруги – ви щиро бажаєте добра своїй подрузі, вас пов’язує справжня міцна дружба.
  домашній сонник

Тлумачення снів “вагітність” зводиться до одного – гряде щось нове, наприклад, нову справу або ідея. Чи не мають дітей можливо нарешті то завагітніє. Якщо жінка вже вагітна – вона постійно думає про майбутні пологи і ці сни нічого не значать. Чужа вагітність уві сні означає, що ви в собі виявите невідомі абсолютно нові риси характеру.

бачити вагітністьАнглійський сонник

Вагітність уві сні що означає? Вона означає те, що все що ви пережили уві сні, все ті емоції, які ви випробували уві сні є відображенням істинних, можливо прихованих емоцій, які супроводжують вас в реальній дійсності. Тільки розібравшись в своїх почуттях щодо вагітності уві сні ви зможете провести аналогію з нинішньою життєвою ситуацією.

Психоаналітичний сонник

Сон про вагітність що значить з психоаналітичної точки зору? Цікавий факт – коли ми бачимо вагітність свою або чужу, то в реальності в більшості випадків ніхто на даний момент не є вагітним.

 • Бачити вагітність – необхідно доробити справи, які ви відкладали. Цей сон говорить, що все це потрібно зробити в певний обмежений термін.
 • Вагітність знайомої – спостерігаючи за собою, за розвитком нових якостей в собі, ви не дізнаєтеся про їх кінець, так як уві сні була чужа вагітність.

Якщо бачили сон вагітність у чоловіка – на підсвідомому рівні ви хочете перекласти всю відповідальність на інших, ви втомилися, дайте собі відпочинок.

Російський сонник

Російський сонник вагітність трактує неоднозначно. Він каже, що все залежить від того, як ви сприйняли вагітність уві сні, які емоції пережили при цьому, що відчули. Чи була радість або приємне хвилювання від цієї звістки, або вам було все одно, і ви залишилися байдужі.

Може випробували страх у зв’язку з подальшим вихованням дитини, або ж відразу в зв’язку з тим, що знаходиться всередині вас, а може слабкість від думки, що доведеться тягати цей важкий живіт. Згадайте свої емоції і тільки тоді трактування сну буде вірною. Розглянемо деякі трактування до чого сниться такий сон .

Якщо наснилась вагітність і пологи – скоро настане час змін, нових ідей і починань, ви зможете знайти себе в новому руслі і зовсім не важливо кому сниться сон «вагітність і пологи» чоловікові, жінці, дівчинці або бабусі.

Чоловікові вагітність сниться, коли він сильно боїться тих змін у житті, які у вас почалися, він відчуває себе безпорадним.

Якщо уві сні чоловік вагітний, наступили пологи, а народити ніяк не може – він не знає як йому бути і що робити. Поговоріть з ним, з’ясуйте причини його занепокоєння, вирішуйте проблеми разом, ви ж все-таки одна сім’я.

Якщо наснилась вагітність дружини – ваш чоловік сильно переживає про вас, про те, що відбувається у вашому житті і про що наступили в ній зміни.

Сонник Фрейда

Великий австрійський невролог, психолог і психіатр любив говорити, що іноді річ це і є річ і якщо це сигара, то вона насправді їй є і нічим більше. На питання: «Що означає коли сниться вагітність» сонник Фрейда відповідає, що це означає вагітність. Якщо ви вже вагітні, пологи пройдуть добре. А ось до чого хлопцеві сниться дівчина з животом – хлопець сильно бажає, щоб його кохана жінка (можливо коханка, а не дружина) народила йому дітей.

вагітнаСонник Юнга

Даний сонник інтерпретує вагітність як бажання стати матір’ю, страх перед виношуванням, пологами, майбутніми труднощами у вихованні дитини. А також ваш перехід з дитинства в доросле життя.

Новий сонник

Що значить якщо приснилася вагітність – в житті складається все вдало в грошовому, особистому, сімейному плані.

Сонник Міллера

Сниться жінці? вагітність  Сонник Міллера трактує як занепокоєння з приводу реальних подій, які відбуваються у вашому житті. А ось як сонник «Тлумачення снів» Міллера вагітність розглядає в інших аспектах:

 • Якщо вагітність сниться вагітній – пологи пройдуть успішно.
 • Якщо давно мріяли завагітніти – труднощі в житті, неможливість контролювати події, що відбуваються.
 • Сниться незайманій – до ганьби, до скандалів, до безчестя. Будьте уважні при виборі сексуального партнера.
 • Сниться небажана вагітність – ваш шлюб буде невдалим.
 • Якщо вагітна уві сні була худою – хороший знак, благополуччя і процвітання. Ви досягнете все це не доклавши занадто багато зусиль.
 • Сон “вагітність дівчинкою” говорить, що народиться дівчинка.
 • Сон “вагітність хлопчиком” стверджує, що народиться хлопчик.
 • Тест на вагітність уві сні – додаток до сімейства.

Український сонник

Український сонник “бачити вагітність уві сні” розтлумачує як будівництво нових сміливих планів і ідей, сонник вагітність іншої жінки як неприємність, вагітність для дівчини – обман з боку партнера, ганьба, а вагітність у віці – швидка смерть.

Сонник Морфея

Цей сонник вагітність уві сні (живіт) тлумачить як очікування новин в житті, нових цілей, нових ідей. Готуйтеся до змін, вони будуть позитивні. Можливо багатство або прибуток.

Уві сні побачити вагітність жінці – швидка вагітність в реальному житті.

Приснилася вагітність і пологи – ваше життя перейде на новий якісний рівень, відкриються нові можливості.

Сниться тест на вагітність – чекайте нову любов, роботу або узаконите свої відносини з партнером. У житті сумніваєтеся в тому, чи зможете ви стати хорошою дружиною, матір’ю, гідно виховати майбутніх дітей. Вас лякають зміни, ви боїтеся самої вагітності через вантаж відповідальності, яка вона з собою принесе.

Небажана вагітність сон – неготовність до прийдешніх змін, втрата контролю, незнання що робити з новим, що йде в життя.

Сниться вагітність близнюками – труднощі, які з’являться в самий найближчий час.
Вагітність для чоловіка – мрія завести дітей, створити міцну сім’ю. На даний момент життя буде крутий в ній поворот.

Сонник Ванги

Болгарська провидиця сонник Ванги вагітність уві сні тлумачила як швидку вагітність в життя. Якщо заміжня побачила вагітність – народиться двійня, якщо дівчина – її обранець брехливий, може поглумитися і кинути.

Сонник Лоффа

Сон “Вагітність” значення Лоффа дає таке:

 • власна вагітністьСон вагітність – грядуть зміни, щось нове, позитивне, грошовий приріст, розквіт в творчості.
 • Живіт чітко видно – перехідний період від дитинства до зрілості, незалежності від материнського вогнища.
 • Вагітність для дівчини – непорядні сексуальні партнери доведуть до ганьби і безчестя.
 • Вагітність для діви – невдалий шлюб.
 • Вагітність від колишнього хлопця – моральна залежність від цієї людини, неусвідомлене бажання повернути його, невиправдана надія.
 • Сниться вагітність хлопчиком – народиться синок.
 • Сниться вагітність дівчинкою – народиться дочка.

Дізнатися про вагітність уві сні сильно цього бажаючи в дійсності – можлива скоро станете матір’ю.
Уві сні приснилася вагітність, ви цього хочете, але не маєте можливості здійснити – прокинувся сильний материнської інстинкт.

Вагітність уві сні для дівчини, яка має статевий зв’язок, але поки дітей не хоче – почалися менструації, сидить страх про можливу вагітність, користуйтеся протизаплідними засобами.

Постійно сниться вагітність вагітної – страх на підсвідомому рівні перед майбутніми пологами, перед родовими болями, перед майбутньою відповідальністю і нічого більше. Такі сни нічого не значать, ви просто перебуваєте в цікавому положенні і постійно думаєте про це.

До чого сниться переривання вагітності (аборт) – сон-застереження, ваші плани можуть не здійснитися, обраний шлях невірний, задумайтеся, проаналізуйте всі свої вчинки, можете зробити смертельний гріх.

Бачили сон тест на вагітність позитивний? Якщо ви дівчина – стала жінкою, перехід з дитинства. Якщо ви жінка – підніміться по кар’єрних сходах. Якщо ви чоловік – справи на роботі підуть в гору. Якщо ви бабуся – чекайте народження онуків.

Сонник Феломена

вагітна жінкаЦей сонник тлумачення снів вагітність розкриває з позитивної точки зору. На більшу частину снів про вагітність трактування в цьому сонник однозначна – прибуток, зміни в кращу сторону в життя, у творчій діяльності. Якщо сон про вагітність бачити себе в положенні, значить очікуються зміни в особистому житті, грошові вливання в ваш бюджет. Якщо сновидіння вагітність наснилося жінці, можливо народить близнюків, можлива грошова прибуток.

Приснився позитивний тест на вагітність – сонник розтлумачує як мрія завести дитину стає все сильніше і сильніше. Сонник: вагітність дитина штовхається – до великих грошей, прибутку. Якщо чоловікові сниться сонник вагітність дружини – він турбується про здоров’я дружини, відчуває сильні справжні почуття. Якщо приснився сон вагітність подруги – хороші зміни в житті подруги. Приснився сон викидень при вагітності – боязнь відповідальності, яка чекає вас у зв’язку з наступаючими змінами в житті. Приснилася вагітність мами – здоров’я і зовнішній вигляд матері потерплять великі зміни.

Загальний сонник

Тлумачення снів “вагітність” цей сонник дає коротке і однозначне – зміни в особистому житті. Також сонник онлайн “вагітність у незаміжньої дівчини” розцінює як зраду з боку партнера, ганьба, великі неприємності.

Мусульманський сонник

Сонник мусульманський вагітність розглядає як благодать, милість Аллаха. Чоловік побачив уві сні вагітність дружини, значить його очікують земні блага. Також сонник звістка про вагітність готує побачив цей сон до мирської спокійного життя повну багатства.

Ісламський сонник

Вагітність тлумачить також, як і у мусульманському соннику. А що означає коли сниться вагітність старій жінці? Це до хвороб, недугу. Мусульмани щиро вірять в сонники і відносяться до снів дуже обережно і уважно.

Узагальнений сонник

Цей сонник тлумачення снів про вагітність зводить до одного – це позитивний знак, у ваше життя входять зміни на краще, головне не сидіти склавши руки, а діяти.

Снився позитивний тест на вагітність – важливий позитивний знак для представників обох статей. У цьому сонник тлумачення сну тест на вагітність таке: наснився тест на вагітність заміжньої жінки – розлад у родині, для дівчини – перехід у доросле життя, для чоловіка – підйом на роботі, для літньої жінки – швидка хвороба.

Народний сонник

вагінта Сонник народний вагітність тлумачить також, як і будь-який інший сонник приснилася вагітність. У вашому житті зароджуються нові починання, які повернуть ваше життя в зовсім інше русло. Загальна тлумачення снів “вагітність” практично не відрізняється від інших сонників. Тільки тлумачення снів “вагітність і пологи” народний сонник відводить особливе місце.

Якщо вам наснився сон “народження дитини», потрібно згадати, які почуття вас охопили побачивши його. Якщо дитина була здорова, сильна і радісна – гроші і перемога в справах вам забезпечені. Якщо дитина плакала, був слабеньким – ваші очікування не виправдаються і прикладені сили не будуть гідно оцінені. А ось якщо приснився позитивний тест на вагітність, то значить все буде добре.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *