До чого сниться книга

Липень 23, 2016

Сонник, як відкрита книга доль, піднімає завісу таємниці ваших сновидінь. Ви побачили уві сні щось страшне або, навпаки, радісне?Знаючи, до чого сниться даний сюжет, ви зможете заспокоїтися, підготуватися до труднощів або очікувати удачі. Ми роз’яснимо, що стоїть за цими символами.

Трапляються сновидіння, які не викликають тривоги. Наприклад, значення сну про книгу дуже сприятливе, обіцяє встановлення гармонії, але і тут, в залежності від обставин, можливі сюрпризи.

Що нам готує сон про книгу

Ще стародавній китайський сонник «Книга Змін», записаний за часів імператора Хуан-ді, говорив, що читання уві сні передбачає гармонію всіх почуттів, веде до переосмислення своєї поведінки і зміни в кращу сторону. Самовдосконалення сприятливо позначиться на долі.

Тлумачення сну про книгу, в більшості своїй, пов’язує цей знак з мінливістю життя, прагненням до знань, мудрістю, долею.

Чому сниться книга

книгаЗгідно соннику Ванги, книги, в яких сновидець намагався прочитати тексти на незрозумілій мові, прийшли в бачення для попередження про його приховані надзвичайні здібності. Однак, якщо сторінки були порвані – його рішення поспішні і недалекоглядні, задумам не судилося збутися. Тримати в руках книгу про магію – застереження, що егоїзм може привести до гріхопадіння. Треба також побоюватися привороту і вжити заходів проти цього – заховати всі свої фотографії і приколоти срібну шпильку з вивороту кишені.

Будь-які старовинні книги уві сні попереджають про наближення зла. З них тільки біблія трактується як сприятливий знак.

Сімейний сонник роз’яснює, до чого сняться старі книги дівчині – до зустрічі з новими родичами – свекром і свекрухою. Її чекає сватання. А вагітну жінку, яка бачить такі ж сновидіння, по індійському соннику чекає народження розумного хлопчика.

В сонник Міллера книга, в якій, не шкодуючи зусиль, намагаєтеся шукати прихований сенс, трактується як прийдешні почесті і нагороди за багаторічну нелегку працю. Він же роз’яснює, до чого сниться повністю заставлена книжкова шафа – ви зумієте успішно поєднувати роботу (захоплення) і навчання, а порожня – до невдоволення зарплатою і важкими умовами праці.

З цього ж сонника: якщо бачили уві сні дітей за читанням – у вашій родині панує гармонія.

Популярний сонник Цвєтаєва говорить, що бачити уві сні книги – до цікавого знайомства, але бачити багато книг уві сні – до того, що попереду чекає участь у багатьох хороших справах. Якщо вони горіли – сновидец втратить одного або декількох друзів разом.

Французький сонник пояснює, до чого сняться книги в бібліотеці – ви перебуваєте в пошуку і відвідання сховища вказує, що він завершиться успішно. Бачити їх – до прибутку і розваг.

Езотеричний сонник трактує бібліотеку як перевантаженість пам’яті зайвими знаннями.

За англійським сонником, побачити уві сні книги вважається добрим знаком, цей символ висловлює гармонію життя. Якщо закрили і відклали брошуру, визнавши її нецікавою, з точки зору англійців, слід готуватися до неприємних зустрічей і обтяжливих обов’язків.

Читачі, письменники і покупці

Дуже цікавий знак – гортати книгу. За стародавнім китайським сонником повільне перегортання, роздивляння сторінок, дуже сприятливе. Воно розкриває можливості, про які навіть не підозрювали, в перспективі, збільшує творчий потенціал. Вважається також, що це знак забуття, що ви віддасте перевагу не згадувати про минулі події. У той же час абітурієнтам сновидіння віщує вступ до ВНЗ.

Чому сниться старовинна книга

старовинна книгаЗаміжній жінці, яка побачила уві сні книги на полицях, індійський сонник пророкує народження сина, якому належить стати знаменитим, а дівчині обіцяє щасливе заміжжя, чоловік її буде дуже освіченою людиною. Нескінченні полиці, заставлені фоліантами, вказують, що ваше дозвілля спрямований на освіту, розвиток інтелекту.

Безуспішно шукати уві сні книгу – означає розгубленість, невпевненість при виборі правильного шляху. За езотеричним сонником, знайти книгу серед маси непотрібних означає, що незабаром можете отримати доступ до важливих секретних відомостей, стати творцем нового вчення, зробити відкриття. Порожні ж полки віщують злидні.

Є багато тлумачень, до чого сниться читати книгу. Незважаючи на відмінності в сонниках, всі вони сприятливо трактують, до чого сниться читання. Згадуйте всі подробиці подій, що відбувалися уві сні, і вибирайте тлумачення, яке більше відповідає вашим обставинам.

Вам доручать нові обов’язки, через які зміниться все ваше життя. Якщо уві сні читали самі, зміни будуть сприятливі, якщо ні – теж непогано, чекайте приємну зустріч. Отримаєте раптові новини.

Має бути важкий і напружений день, можливо, ви відчуєте легке нездужання. Чекає духовне зростання і славу. Цей знак сонник тлумачить, як швидке вирішення напруженої ситуації, вихід з якої буде залежати від дій, що здійснюються сновидцем наяву.

Якщо сновидець писав книгу, і вона надрукована, доведеться чекати неприємностей від роботодавця.

Купувати уві сні книгу – до світлого, радісного, щасливого життя, до успіхів в науці і важливих відкриттів. Уві сні купити книгу в книжковому магазині означає прихід творчого натхнення.

Важливе значення для тлумачення має те, з якими виданнями пов’язаний сон. До чого сняться ті чи інші видання? Альбоми з репродукціями відомих художників, побачені уві сні – до небезпечної ситуації, пастки. Дитячі книжки – до отримання листа. До чого сниться квітка, засохла між сторінками? До романтичного побачення, довгоочікуваного визнання в любові. Порнографічні картинки на сторінках – погане сновидіння, сонник попереджає, що ви маєте злі помисли, які будуть викриті.

Читати книгу уві сні

читати книгуДо чого сниться отримати книгу з посилкою – слід проаналізувати недавні вчинки, вони недостатньо розсудливі, потрібно контролювати свої пориви.

Отримати книгу в подарунок означає, що серце відкрите для любові, вона десь поруч. Також, якщо вам в сновидінні подарували книгу, скоро дохід від хобі принесе більший прибуток, стане основним джерелом добробуту сім’ї. Отримання такого подарунка говорить про мудрість і прозорливість, можливо, про особливий дар.

Самому дарувати книгу комусь в сновидінні – до подяки з боку тих, кому приходили на допомогу, виручали з біди.

Як видно з тлумачень, в більшості випадків сонники обіцяють сприятливий перебіг долі, а якщо і настають неприємності, то найчастіше вони пов’язані не з випадковістю, а з особливостями світогляду і поведінки сновидіння.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *