До чого сниться ангел

Липень 22, 2016
ангел

Коли уві сні приходять ангели, навіть людина, що не має звички звертатися до сонника, задається питанням, що за звістку принесли йому небесні посланці та його ангел. До чого сниться небожитель, просвітлені і занепалі? До чого нам сниться ангел – про це далі..

Мовчазний вісник

Коли людина бачить уві сні світлий образ ангела, то, навіть не отримуючи від нього ніяких знаків, вона відчуває спокій і умиротворення.

Небесні вісники одним своїм появленням принесуть в реальне життя благодать.

Накопичилися справи – їх вдасться вдало вирішити, нахлинули неприємності – відступлять, замучили хвороби – прийде довгоочікуване одужання.

З такими сновидіннями треба бути обережними в бажаннях. До чого можуть наснитися ангели самотній зрілій жінці? Можливо, її захлесне пристрасне почуття до невинного юнака. Якщо уві сні вона зазнала приємні відчуття, то відносини призведуть до шлюбу -це будуть одні з тих, що «укладаються на небесах”. У всякому разі, такий прогноз дає еротичний сонник.

Чоловікові ж ангел сниться, коли він пересичений сексуальними пригодами і єдине, до чого по-справжньому тягнеться душа – емоційна близькість з цікавою та розумною жінкою.

Якщо комусь присниться статуетка ангела або інше матеріальне зображення небесного вісника, сонники віщують: романтичні відносини доповняться плотськими радощами.

Літаючий ангел

Сонники кажуть, що у людини є особлива місія, борг перед іншими людьми, якщо уві сні він літав з ангелами. Яких би поневірянь не коштувало йому його призначення, праця принесе величезну користь, а сам він буде оточений пошаною.

Ангели в небі – це символ благих вістей. Радістю, благодаттю наповниться все навколо, з умиротворенням і спокоєм сновидець зустріне новий день. Летючі над будинком херувими нагадують, що треба вжити заходів для охорони багатств, які будуть примножуватися.

Для жінок літати з ними – означає швидке позбавлення від жіночих нездужань. Якщо уві сні здається, що ви – ангел, сонник Ванги попереджає: витрати не повинні перетворюватися в розтрати, краще поділитися достатком з нужденними.

Чому сниться літаючий ангел

Якщо літаючі янголи почали снитися часто, це нагадування: словами можна завдати шкоди і оточуючим і собі. Слідкуйте за промовою, добавляйте добрі думки в правильні слова. Ангели летять назустріч – чекайте телеграму або лист з приємними новинами.

Піднесені і занепалі

Особливо важливі звістки будуть отримані, якщо уві сні явився архангел. Сонники одностайно надають цьому образу величезне значення. Те, що відкриється сплячому найближчим часом, переверне його життя, недосяжне  стане реальністю. Сплячий  отримає звільнення від вантажу негативних емоцій, духовне очищення, спокій.

Ангел з величезними білими крилами – знак того, що в життя втрутяться вищі сили. Якщо сплячому не вдавалося впоратися з якимось завданням, він раптово знайде правильне рішення. Перед ним відкриються  ворота знань і мудрості, так тлумачить Ісламський сонник. Якщо ж людина страждає від страхів, то тепер звільниться від них.

Ангел з величезними білими крилами уві сні

Тим, хто побачив занепалого ангела, сонники пророкують біди від небезпечного захоплення чорною магією, ворожінням, гаданням. Не заводьте контактів з потойбічними силами, вони відгукуються непосильними бідами.

ангели і демониАнгели і демони

Після побачення уві сні з ангелом може статися заміжжя, народження дитини, якась доленосна зустріч, але і після зустрічі з демоном проблеми в особистому житті можуть призвести до несподіваної розв’язки.

Побачений жінкою уві сні демон є відображенням її страху перед чоловіками, яких вона підсвідомо сприймає як гвалтівників, поневолювачів. До чого він може приснитися? Сонники відкривають їй очі на причину проблем в інтимному житті, закликають до мудрості і відкритості, щоб гармонізувати подружнє життя, стати щасливою.

До чого тоді демон сниться чоловікові? Серед представників сильної статі є ті, у кого є страх перед жінкою, особливо якщо зачаровані її красою і горять бажанням володіти нею. Сонники рекомендують їм порівнювати бажання і реальність, вибирати гідний об’єкт обожнювання серед тих, хто знаходиться поруч.

Якщо чорний ангел явився уві сні молодій дівчині в образі баби або похмурого юнака без особи, це означає, що через неї змагаються двоє молодих людей, а їй важко зробити вибір.Можна залишити ситуацію, як є: все одно незабаром один відступиться, а залишиться той, хто гідний її любові.

Всім, хто наяву сумнівається й раптом бачить уві сні чорного ангела, сонник для всієї сім’ї рекомендує покластися на інтуїцію. Білий ангел – знак того, що все владнається само собою.

Підступність і захист

Коли уві сні над головою витає ангел смерті, це пророкує проблеми на роботі, навіть звільнення, хоча згодом такий поворот подій може виявитися вдалим. А до чого сниться, якщо людина вступає з чорним ангелом в боротьбу? Таке сновидіння – відображення реальної ситуації і необхідності чинити їй опір .

Якщо уві сні людина перемагає темного ангела, сонники стверджують, що наяву він стане господарем становища: вилікується від недуг, візьме верх в протиборстві з недоброзичливцями.

Темний ангелтемний ангел

Ангел хранитель – символ того, що людина знаходиться під захистом вищих сил. Всі сонники при тлумаченні цього образу єдині в думці – зі сновидцем не може трапитися нічого поганого.

До чого сниться зустріч уві сні з ангелом хранителем? Він вбереже від невірних вчинків в реальності, допоможе уникнути спокус, відведе біду.

Милий ангел

До чого ангели сняться в образах людей, але при цьому сновидець точно знає, що це ангели? Коли уві сні вони є в образах прекрасних юнаків або воїнів, це пророкує допомогу, захист і якесь духовне одкровення. Якщо ангел постає у вигляді дитини, сонник говорить про чистоту помислів сновидіння і пророкує світлі, дивовижні вісті.

Янголятко

Отримувати повідомлення від ангела – знак майбутньої зустрічі з незвичайною людиною.

Поцілунок ангела нагадує про покликання, якому слід себе присвятити.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *