До чого сниться своє весілля

Липень 28, 2016
весілля

Якщо вам приснилося своє весілля, не поспішайте радіти. Тлумачення цього елемента не завжди буває позитивним. Більш детальну інформацію, до чого нам сниться своє весілля дасть сонник.

Тлумачення за Міллером

Згідно з розшифровкою сонника Міллера, своє весілля означає, що ви знайдете вихід з обставин, що перешкоджають успіху. Точне тлумачення сну залежить від деталей і того, кому він приснився.

Своє весілля – для дівчат

Якщо власна розпис сниться дівчині, то надії на заміжжя не виправдаються. Якщо церемонія відбулася, але не була схвалена батьками, то так буде і наяву.

Але найгірше бачити гостей в траурному одязі. Сонник пояснює, що такий сон передвіщає невдалий шлюб.

Значення сну для чоловіків

Сонник стверджує, що сон про одруження який сниться холостому чоловікові, в якому він збирається на весілля – до ділового контракту.

Негативне тлумачення має сон, в якому чоловік вінчався з дружиною – він обіцяє погіршення здоров’я.

Уникнете неприємностей!
Важливо пригадати з ким саме ви розписалися уві сні. Так своє весілля з незнайомою людиною сниться до розставання з коханим.

Своє весілля з незнайомою людиною

Якщо напередодні реальних урочистостей уві сні ви вийшли заміж і це був незнайомий молодий чоловік, то ваш вибір наяву правильний. Якщо ж на пропозицію ви говорите «ні», то уникнете неприємностей.

До клопотів

сниться весілляОдруження з колишнім хлопцем, на думку сонника, обіцяє сімейні сварки, а своє весілля з колегою – визнання оточуючих.

Якщо вночі ви вийшли заміж, то в реалі буде конфлікт, а одночасно власне весілля і сестри гарантує клопоти і турботи. Якщо ж вас повінчали з колишнім хлопцем, то скоро дізнаєтеся про нього новини.

Проявіть терпіння

Сонник вважає, що уві сні бути нареченою не найкращий знак. Це попередження про початок захворювання. А ось скасувати захід, значить, уникнути його.

Якщо ж ви були без нареченого, то в реалі ваші відносини далекі від ідеалу. Якщо наречена залишилася без нареченого і не переживає, то можете розчаруватися в ньому. До чого сниться, що дружину повела подруга? Проявіть терпіння, інакше втратите половинку.

Що означає сон, в якому наснилася власне весілля з чоловіком? Сонник гарантує вам палку любов. Особливо пишна розпис з чоловіком обіцяє радість і свята. Якщо ж ви одружилися не з чоловіком, а з чужинцем, то готуйтеся до зради.

Своє весілля з чоловіком уві сні

Розшифровка по днях. Велике значення, на думку сонника має і день, коли приснилося весілля.

  • У понеділок – до непередбачених витрат.
  • У вівторок – до змін на роботі.
  • У середу – до грошей.
  • У п’ятницю – сон віщий.
  • У вихідні дні – до змін у відносинах.

Якщо вас одружили насильно, то скоро ви точно закохаєтесь. А бачити торжество на фото – попередження про те, що не можна бовтати язиком.

Плакати – добре

Якщо на своєму весіллі вам довелося плакати, то з’явитися привід для веселощів. Але тут варто пригадати, як саме вам довелося плакати.

Наснилося лише паро сльозинок? – отримаєте неприємну звістка. Ви ридали? – до пристрастей і емоцій. Просто плакати теж добре – так очищається ваша душа.

Доленосна зустріч

весілляЯкщо на торжество ви з’явилися без сукні, то вас чекає довге очікування, в білій весільній сукні – свято, в чорній сукні – печаль.

Вбиратися перед розписом уві сні – погано, це знак фінансових труднощів. Якщо ж приснилася фата, то ви зустрінете того, хто переверне ваше життя. Добре бачити обручки уві сні. Вони символізують захист і благополуччя.

До незначних клопотів

Якщо на своє весілля вам довелося прийти з подарунками, то мають бути витрати. Саме приготування до церемонії – знак нервового напруження. Запрошувати гостей – до великих клопотів, а гуляти на весіллі – до ділових перспектив.

Не пропустіть шанс!

Цікаве тлумачення сонник дає сну, в якому вам прийшлося запізнитися на розпис. Це символ перешкод. Спізнюватися – буквально означає упускати можливість влаштувати долю.

Біжіть удвох!

До чого сниться втечу з торжества? Втікатитудвох з чоловіком – добре. Сонник вважає це ознакою єднання душ. Гірше, якщо втекти намагається хтось один.

А ось втекти з РАГСу значить, уникнути змін. Але якщо вам не вдалося втекти, то готуйтеся до випробувань. Для чоловіків тікати з розпису, означає небажання прийняти нові умови. І лише бігти разом з гостями означає, що невдачі зміняться успіхом.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *