До чого сниться печиво

Серпень 1, 2016

Найчастіше печиво, яке приснилося уві сні, відображає світовідчуття і взаємини з оточуючими. Разом з тим, сонник пропонує і інші пояснення, до чого сниться всіляка випічка. Цей символ іноді містить попередження або служить нагадуванням.

Солодка здобич

Якщо пощастило бачити уві сні апетитне печиво у великих кількостях, тлумачення обіцяє успіх у протилежної статі.

Цікаво дізнатися, до чого сниться бачити, як ласують інші, не маючи при цьому можливості ласувати разом з ними. Сюжет, який вам наснився, означає, що наяву ви надаєте занадто велике значення другорядним речам.

Якщо все ж таки вдалося роздобути солодощі, сновидіння говорить про те, що ситуація під контролем, і ви неодмінно візьмете своє.

Східний сонник говорить, що того, кому довелось їсти печиво уві сні, в реальному житті чекають розваги та насолоди.

У кондитерському відділі

18Міс Хассе стверджує, що купувати кондитерські вироби бажано без упаковки – тоді бажання сплячого збудеться само собою. Коробка або пакет символізують перешкоди до втілення мрії в життя.

Якщо приснилося печиво, яке ви зібралися купувати в магазині, можете розраховувати на повагу і вдячність за минулі заслуги.

Вважається добрим знаком, якщо пощастило купувати на додачу до печиво цукерки. Такий набір свідчить про те, що в даний час ви опановуєте новими знаннями, які неодмінно стануть в нагоді.

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера детально роз’яснює, до чого сниться печиво. Якщо ви самі випікаєте ласощі, побачене уві сні підтверджує, що ви не помилилися в обраній справі.

Коли трапляється купувати готові крекери або галети, вас чекає дружня вечірка в приємній компанії.

Якщо уві сні вам підсунули неїстівне частування, сонник Міллера і наяву не радить довіряти героям сновидіння: занадто висока ймовірність потрапити на їхню милість в нехорошу історію.

Різноманітні сорти

Шоколадне печиво і будь-який інший кондитерський виріб уособлює любов сплячого до солодкого життя і звичку ні в чому собі не відмовляти.

16Досить популярне ще одна не менш цікава трактування. Якщо довелося пекти печиво у шоколаді власноруч, побачене уві сні уособлює чуттєвість і влюбчивість сплячого.

Якщо довелося їсти вівсяне печиво, сонник натякає, що трохи здорового егоїзму сновидцю не зашкодить.

Сучасний сонник пропонує вельми цікаву версію, до чого сняться бісквіти з начинкою. Символ уособлює почуття захищеності або гостру потребу в ній.

Якщо приснилося печиво з родзинками, рекомендується проявити пильність в реальності. Найближчим часом дуже легко зробити прикру помилку.

Солодкий стіл

Якщо довелося пекти святкове частування своїми руками, цей образ є одним з найбільш обнадійливих знаків. Ви на вірному шляху, ваш авторитет неухильно зростає.

19Якщо приснилося, що, всупереч очікуванням, печиво виявилося не солодке, а солоне, в реальній дійсності доведеться несподівано поміняти свої плани.

Тлумачачи, до чого сниться їсти печиво, Український сонник пропонує не надто оптимістичний прогноз: найближчим часом висока ймовірність нездужання або помилки.

Чаклунка Медея вважає, що пити чай з коржиками уві сні трапляється тим, кому в реальній дійсності належить цікаве знайомство і приємне спілкування.

Коли трапляється пригощати солодощами гостей, очікується яскравий, але короткочасний успіх. Не пропустіть сприятливий момент.

Якщо пощастило бачити, як вас пригостили вкусняшками, можете розраховувати на тривалий період благополуччя.

Якщо з яких-небудь причин ви не бажаєте їсти бісквіти за столом, сюжет попереджає, що в реальності хтось має намір привласнити ваші труди.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *