До чого сниться змія

Серпень 13, 2016

З цієї статті ви зрозумієте до чого сниться змія і чого чекати найближчим часом від оточуєчих людей. Тлумачення сну допоможе підготуватися до можливих подій і правильно вийти із конфліктної ситуації.

Змії уві сні несуть в собі символізм зла в самих різних його образах.
Багато змій уві сні, пророкують  небезпеку або докори сумління.
Якщо вони звилися в клубок – вам доведеться поборотися наяву за власне існування і безпеку.
Вбивати змій уві сні – до перемоги нелегкою ціною.

Змії повзуть повз вас – сняться до того, що найближчий життєвий період доведеться балансувати між здоров’ям і хворобливим станом, кожен раз переживаючи з приводу чергового діагнозу. Якщо змія відповзає геть у вашому сні – побоювання будуть марними.

Укус змії, в залежності від сюжету, сниться до хвороби, зради, отримання удару від недоброзичливця.

Якщо змія укусила за руку, сон сповіщає про небезпеку від тих, з ким у сплячого склалися досить дружні, а не поверхово-шапкові відносини.

Укус змії в ногу сниться, як попередження про шкоду або навіть ризик, пов’язаний з якоюсь дорогою, подорожжю, або ж просто походом в певне місце. Тому після сновидіння, в якому змія вкусила вас за ногу, рекомендується поміркувати, куди варто піти, а від чого краще утриматися.

2Якщо отруйна змія вкусила когось знайомого в вашому сні – на ваших очах в реальному житті станеться нещастя, яке буде належати не до фізичного каліцтва, а до глибокої психологічної травми. Нападаюча, шипляча змія уві сні уособлює навислу наяву загрозу.
Водяна змія в сновидінні також сигналізує про загрозу, але неявну, приховану. Довіртеся своїй інтуїції, не відвідуйте небезпечні місця.

Якщо вам сниться величезна змія, що має неправдоподібні розміри, це вказує на зло або страх, приховані в глибині вашої душі, велика чорна змія в цьому випадку уособлює агресію або фобію.
Напад змії уві сні говорить про те, що ви постраждаєте через власні страхи, вони зіграють з вами наяву злий жарт.

Якщо в сновидінні нападаюча величезна змія не кусає вас, а обвиває кільцями, в реальному житті ви опинитеся у владі обставин, з якими не зможете самостійно впоратися.

Змія в руках сниться до подій, які ви не зможете відразу правильно оцінити в плані їх значимості і небезпеки для вашого майбутнього.

Біла змія уві сні означає тимчасовий перепочинок, безпеку, яка збережеться ненадовго.

Якщо біла змія вжалила – постраждаєте від безпечності, від того, що занадто рано розслабилися і відсвяткували перемогу.

Наснилася величезна змія химерної форми – вас будуть намагатися налякати тим, чого насправді не існує. Зберігайте самовладання, все швидко розвіється.

4Змія кусає знайомого уві сні – ви завдасте даній людині сильної образи. Наснилися маленькі змії навколо вас – ви потрапили не в дуже гарне товариство. Виглядає з води змія сниться до того, що хтось із оточення виявить свою ненависть, яку раніше ретельно приховував. Якщо у вашому сні змія вкусила дитину – вам завдадуть шкоди побічно, підірвавши основу того, чим ви займаєтеся, що є джерел вашого доходу.

Сон, в якому купа змій обвили ваші ноги, говорить про те, що ви станете жертвою чиїсь утисків.

Тлумачення сну за сонником Ванги

Велика чорна змія, що повзе уві сні по землі, попереджає про наявність готового до атаки ворога. Все, що до сих пір робилося нишком, скоро прийме форму відкритої ворожнечі.

Якщо в сновидінні змія намагається вкусити – чекати цього моменту залишилося зовсім небагато.
У разі, якщо змія, яка хотіла вкусити, отруйна (наприклад, гримуча змія або гадюка), навряд чи ви отримаєте перемогу в цій сутичці наяву і до цього краще морально підготуватися.

Серед неотруйних особин також варто розрізняти небезпечні і нешкідливі. Наприклад, пітон – змія не отруйна, але вкрай небезпечна.

З’їсти ядовиту змію уві сні – до беззастережної перемоги в якомусь протистоянні, суперництві.

Для хворих їсти м’ясо змії – до зцілення.

Дуже поганим знаком вважається бачити багато змій, сплетених в клубок, уві сні. Це сигнал про небезпечне оточення,  велика маса людей навколо буде рада краху вашої кар’єри, особистому нещастю або навіть смерті.

3Якщо змія переслідує вас уві сні – комусь не дає спокою ваше благополуччя, вам бажають зла.
Тікати від змії, яка наздоганяє вас – це одночасно знак боягузтва і розсудливості. Наяву ви спасуете перед обставинами, але можливо, саме це врятує вас і вашу репутацію.

Укус змії за руку уві сні – це попередження, що спроба взяти те, що належить іншому, може для вас наяву закінчитися плачевно.

Якщо змія кусає за ногу – ви будете обмежені в пересуванні, щось сильно обмежить ваші можливості в цьому плані.

Змії в будинку сняться до домашніх неприємностей наяву, які трапляться в момент вашої відсутності.
Біла змія, що згорнулася клубком, свідчить уві сні про задум, який ви виношуєте в своїй душі. І він був би непоганий, якби його спонукальним мотивом була заздрість.

Маленька змія, що здавлює уві сні вашу шию, сниться до невеликого нездужання. Якщо вас душила в сновидінні величезна змія – недуга буде тяжкою. Зелена змія уві сні є символом спокуси. Якщо вона вкусила вас –  ви в підсумку сильно постраждаєте. Все, що пов’язано в вашому сновидінні із зеленою змією, є свідченням того, що вас обманює зовнішня привабливість, це пастка.
Вбивати змій зеленого кольору уві сні – до великої спокуси, проти якої ви встоїте.

Змія, сонник Нострадамуса

 • Побачити змію уві сні – до гріхопадіння, злу.
 • Повзуча змія є попередженням, що в найближчий рік змії змінить ваше життя, щось станеться.
 • Укус змії сниться до великого скандалу, викриття.
 • Змія на шиї уві сні – небезпека життя. Якщо вона обвила шию іншої людини, вам чи знайомого, йому загрожує біда, злидні, горе.
 • Велика, товста чорна змія уві сні – символ жахливої трагедії.
 • Напад змії сниться до злиднів, втрат, лих.
 • Убили її уві сні – позбудетеся від цього наяву.
 • Наснилася двоголова змія – станете жертвою жахливого обману.

Тлумачення сонником Лоффа

Образ змії в сновидінні глибокий і неоднозначний. Первинна реакція на цього плазуна – страх, переляк, небезпека. Особливо неприємним є сон, в якому є багато змій, а особливо небезпечним видається те, в якому змії кусають сплячого.

5Найчастіше змії сняться жінкам, оскільки по психоаналітичній традиції їх (змій) образ пов’язують з чоловічим пенісом, і в зв’язку з цим сон тлумачиться в площині сексуального потягу або сексуальних же страхів. Змія, яка нападає на жінку уві сні і викликає панічний страх – це в даному аспекті – переляк і сором в області інтимних відносин.

Тлумачення: до чого сниться змія, яка кусає та значення сновидіння.

Якщо змія кусає сплячого, дія з розряду “очікуваної” переноситься в розряд “події,яка вже відбулася”. Це спокуса, яка перемогла.
Крім небезпеки, отруйні змії уві сні можуть, як і в житті, бути символом медицини, цілительства. В цьому випадку напад змії уві сні і , навіть, її укус не викликають у сновидця страху.

Велика довга змія, що розкручує уві сні свої кільця і встає в повний зріст, уособлює духовне відродження, зцілення душі.

З’являється уві сні змія в воді або на дереві також є елементом пізнання, яке не корисне, і мудрості, яка прихована. І, звичайно ж, змія, яка хоче вкусити уві сні – це спокуса, спонукання до вчинення недозволеного або непізнаного. Сновидіння, в яких вас вкусила змія, має тлумачитися, грунтуючись на внутрішніх відчуттях, важливо і місце, в яке вона жалить.

Укус змії в руку, що викликав в сновидінні сильний переляк, шок – це спокуса з боку близької людини.
В ногу – тлумачення слід розглядати в площині деяких небезпечних переміщень або ж в плані порушення стабільності, опори.

Укус змії в шию уві сні більш небезпечний в своєму тлумаченні, оскільки шия є життєво важливим органом, вузькою “стежкою” між всім робочим організмом людини і його мозковим центром і осередком зовнішніх почуттів. Порушення зв’язку з цим позбавляє тіло управління і адекватного сприйняття навколишнього, отже, укус отруйної змії уві сні в цю область, вказує на негативний вплив, мета якого – позбавити сплячого бажання або можливості контролювати те, що відбувається і власну поведінку. В цьому випадку укус змії означає, що є небезпека алкогольного зловживання або навіть виникнення наркотичної залежності.

Тлумачення що означає якщо сниться змія у воді може бути і символом пуповини, якоїсь сполучної ланки між людьми і явищами. У більшості випадків водяна змія вказує на небезпечний зв’язок або залежність.

Таким чином, сновидіння з присутністю змій, як ми бачимо, амбівалентні, в кожному окремому випадку на перший план, як правило, виходить лише одне з названих значень цього образу.

Якщо наснилася змія за сонником Цвєткова

Змія в сновидінні – дуже суперечливий символ. Це і втілення зла, таємного обману, і образ чоловічої статевої сили, і мудрість, і здоров’я.

 • Маленькі змії сняться до сварки.
 • Білі мають відношення до здоров’я людини, медицини.
 • Побачена уві сні велика біла змія, яка кусає, віщує хірургічне втручання.
 • Цілувати змію – до лестощів.
 • Змії у воді сняться до небезпечного сюрпризу, несподіванки.
 • Якщо плаваюча змія вкусила – можете пережити сильний переляк.
 • Якщо сімейному чоловіку сниться голуба змія, що повзе по тілу дружини- побачене може віщувати народження сина.
 • Мертва змія сниться до багатства.
 • Вбити її – до позбавлення від ворога.
 • Велика чорна змія уособлює уві сні духовний розвиток людини, а також його спинний мозок.
 • Сниться жовта змія – символ удачі, яка здасться дивною і незрозумілою.
 • Якщо уві сні перед вами виникла темно-синя змія – це знак грошової удачі, прибуток буквально звалиться з неба.
 • Змія в ліжку сниться до зради.

Змія на тілі – знак того, що минуле сплячого вступить в протиріччя з чимось, що з’явилося знову.

Шкіра змії сниться, як попередження про надмірну меркантильності, яка може змусити зрадити.
Сниться багато змій на дні ями – є ризик опинитися під впливом чужої злої волі, впасти в психологічну залежність від сили зла.

24Кусає змія – сниться до хвороби. Якщо у вашому сновидінні змія кусає іншу людину – заподієте комусь біль або опинитеся байдужим свідком чужої образи.
Червона змія на дереві сниться до величезної спокуси в любові. Якщо ви піддастеся їй – постраждаєте.
Якщо вам приснилася змія з двома головами – опинитеся в ситуації, в якій вас будуть тягнути в різні боки, але обидва шляхи будуть ризиковані.
Їсти змію уві сні – до отримання небезпечної інформації, розкриття таємниці, якої краще не знати.

Ловити змію і зловити її у сні – поганий сон, він віщує контакт з потойбічними силами, який для людини є згубним, фатальним. Ще гірше, якщо ця рептилія була чорна, без блиску. Але якщо сплячий зловив змію, яка вкусила – його чекає перемога над, тим, що обтяжувало його душу.

Купити змію уві сні – до неспокійних мрій.

Якщо чоловікові сниться, що змія заповзає в штани – він наяву опанує надзвичайно сильне бажання, яке штовхне його на нерозсудливість.

Сняться змії в будинку – в вашій душі оселиться тривога, незрозуміле занепокоєння. Причиною цього може бути нешкідлива, на ваш погляд, спроба зв’язатися з силами темряви (наприклад, погадати чи прочитати змову).

Гігантська чорна змія, яка відповзає, є уві сні  є звісткою про те, що ви минули страшну, жахливу небезпеку, буквально пройшли по краю безодні.

Помаранчева змія сниться до припливу сил, духовного пориву. Сон попереджає про те, що використовувати його треба наяву на добрі справи, інакше ваше життя перетвориться на кошмар.
Мертва змія в річці або в морі сниться до приступу меланхолії.
Дивовижно – велика, товста змія, яка в сновидінні займала все поле зору – знак крайньої небезпеки, балансування на межі життя і смерті.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *