До чого сниться собака яка гавкає

Серпень 4, 2016

Вірний пес уві сні уособлює друга. Що цілком зрозуміло, так само як і пояснення того, до чого сниться, ніби десь гавкає собака – наяву не все гаразд у відносинах із товаришами, а можливо, вони небезпечніші найлютіших ворогів? Цікавить до чого сниться пес? Насправді сонники досвідчених провидців не настільки прямолінійні в тлумаченнях.

Грані образу в соннику Міллера

Якщо приснився великий ласкавий пес, він символізує одного, розлючений – противника. Породиста гавкаюча псина – знак, що гроші замінюють сновидцу людську близькість. Розшукова порода уособлює спокуси і пов’язані з ними інтриги. Смішні кімнатні собачки уві сні натякають на розвиток легкого роману, а бездомні і облізлі – відображення хвороб. Але єдине, до чого сниться почути гавкіт – це передвістя ускладнень в зазначених сферах.

Удар в спину

Почути в сні, як за спиною гавкають собаки, слід розцінювати, як застереження: хтось готується нишком нанести підступний удар. Якщо наснилася велика злісна зграя, нападу треба чекати від недругів, дрібні шавки – доведеться розплачуватися за любовні інтрижки. Звуки переслідування шукачів, що йдуть по сліду – візуалізація передчуття, що темна пристрасть зруйнує життя людини.

Будь-яке гарчання за спиною пророкує поразку, але головне, якщо воно приснилося – це попередження про агресивні наміри: підготувати сновидіння до опору.

Бойовий потенціал

11Людина, на якого уві сні гарчить великий кошлатий друг, в житті в змозі протистояти убогим цінностей свого оточення. Ще більш надихає те, до чого сниться величезний гавкаючий пес самотній жінці – вона зустріне гідного чоловіка, з яким зв’яже долю. Наснилося, як крутиться поруч і гавкає собака з білою шерстю – вірна ознака удачі і в кар’єрі, і на особистому фронті.

Людина, що вбив скаженого чорного кобеля, наяву вийде переможцем з серйозного протистояння.

Наснилося, як собака гавкає, захищаючи сновидіння? Сонник Ванги пророкує, що він має заступництво понад: Ангел-Хранитель вбереже від поганих помислів і не покине в випробуваннях.

Застереження

За Дворянському сонником Гришиной, чути уві сні гавкіт – до пліток. Бійка в собачій зграї означає сварку, свідком якої належить стати. Новий Сімейний сонник пророкує любовні невдачі тему, хто бачив уві сні, як собака з гавкотом накидається на кота.

Напад

Бачити, як нападає і гавкає собака, віщує якесь шкідництво, а сама вона символізує пліткаря, чорна – ворога. Якщо при цьому людина боїться бути укушеним, але цього не відбувається, то наклеп не принесе неприємностей. Відбиватися від зграї означає добровільну, але вимушена відмова від бажаної роботи.

Веселий гавкіт

12До чого сниться, що кошлатий друг заливається від захвату? На думку сонника Цвєткова, можна вважати це передвістям перемоги. Можливо, сновидец ще не здогадується про майбутні баталії, але вони принесуть йому славу.

За езотеричного сонником, бути зустрінутим уві сні радісно гавкає псом, провіщає нові знайомства. Грати з ним – пережити страждання через власну нестриманість. Якщо захоплено гавкає собака не чужа, а власна – справи йдуть добре, і людині заздрять лютою заздрістю.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *