До чого сниться риба

Серпень 6, 2016

Жива риба, в більшості сновидінь є сприятливим символом. Точне трактування до чого сниться риба залежить від безлічі деталей, в яких ми і спробуємо розібратися, вдавшись до допомоги тлумачень перевірених декількома поколіннями.

Сниться жива риба

Найчастіше рибу трактують як передвістя вагітності. Але сон не завжди має таке тлумачення.

Для чоловіка сон означає отримання матеріального прибутку.

Часто таке сновидіння можна розглядати як відображення стану Вашого здоров’я в найкращому його прояві. Якщо бачите, як щука проковтнула якусь дрібну рибку, – це попередження для Вас про те, що варто поділитися тією інформацією, яку не хочеться розголошувати, тому що вона може змінити ситуацію, опинившись в потрібних руках. Коли бачите, як у воді хлюпається якась риба, значить, Ви незабаром станете свідком чиїхось клопотів. Сом уві сні може попереджати про такі події:

 • рибанеприємні відчуття або біль;
 • прийдешні труднощі і неблагополучні часи;
 • можливо, потопельник із знайомих;
 • без голови – щодо Вас зріють підступні плани, пов’язані з помстою.

Займатися уві сні ловом сома – це говорить про невдачу в планах не з Вашої вини. А ось три сома є дуже хорошим знаком, який говорить про отримання приємного подарунку або майбутнього яскравої події.

Риба за сонником Міллера

Міллер вважав, що багато риби свідчить про отримання подарунків долі, для молодят це знак, що передвіщає любов і щастя. Якщо побачили себе або інших ловлять рибу значить, слід готуватися до складних труднощів і випробувань, які Ви з честю зможете витримати. Якщо уві сні не було улову, то Ваші бажання дріб’язкові.

Жива риба уві сні

До чого сниться жива риба – трактування символу за сонником Нострадамуса.
Що означає за сонником риба?

Нострадамус трактував цей образ як свідчення мінливості і подвійності. Поганим знаком є риба, падаюча з неба. Людина, що зловила уві сні рибу, шукає вихід зі складної ситуації. Тлумачення багато в чому залежить від кількості  улову:

 • великий улов попереджає про ймовірність втрати недавно  шансу;
 • три спіймані рибини віщують удачу.

Якщо Вам довелося скуштувати рибне блюдо, ймовірно, варто очікувати несподівані і приємні новини, а ось тухлість рибної страви попереджає про плітки, які можуть стати причиною зіпсованих відносин з високопоставленою людиною.

Сонник Цветкова про живу рибу у снах

риба3До чого сниться риба чоловікові?

За сонником Цвєткова, плаваюча в воді риба (не важливо, водойма це або акваріум), принесе удачу в справах. Спіймати велику рибину – для чоловіка означає чекати успіху, а для жінки – багате заміжжя. Спіймана іншими людьми  рибина -провіщає народження дитини, мертва – якесь захворювання, якщо ж уловом стала гнила і тухла рибка – Вас чекає багатство.

Сниться жива риба по соннику Лоффа

Лоффа вважав, що сон, в якому бачилася риба, може відображати:

 • пошук грошей для життєвих потреб;
 • якийсь первісний страх;
 • прагнення знайти щось сокровенне;
 • уособлює здатності до заробляння грошей;
 • можливі подорожі незабаром.

Тлумачення за сонником Хассе

Хассе вважав, що маленький розмір риби передвіщає хворобу або ж переляк від чогось, а ось великий – важлива справа. Якщо Ви бачите рибну страву, можете спробувати зіграти в лотерею: є шанс, що вам посміхнеться удача. Ловля якимись рибальськими снастями віщує безглузду і невигідну роботу, розчарування, обман, а ловля руками свідчить про появу ворогів. В цілому, цей образ розглядається тлумачами як позитивний знак, найчастіше передвіщає успіх у справах і відмінне здоров’я.

Створений людьми стереотип, що риба сниться саме тільки до вагітності, не зовсім вірний. Тому я спробую викласти варіанти символів, які може означати риба уві сні.

риба4Просто бачити живу рибу в воді, але не ловити – Ваш можливий шанс успіху; ймовірна удача в полі видимості; ймовірна можливість завагітніти; іноді символізує душі, які подумки з Вами; інше свідомість беруть участь у Вашому житті, цікавиться Вами, намагається допомогти. Це може бути як людина, так і дух.

Тепер про улов риби:

У більшості випадків байдуже чим Ви ловите свою рибу, сенс сну в самій рибі. Іноді за допомогою методів, якими Ви ловите уві сні рибу, Вам можуть «натякати» на ефективність засобу, за допомогою якого Ви намагаєтеся зловити «свою удачу».

Спіймати уві сні живу рибу в воді – ймовірність вагітності з успішним результатом у всіх сенсах; прибутку, доходу; нової успішної роботи; удачі в справах. Такий сон є знаком того, що все буде добре у всіх справах і задумах.

Спіймати мертву, тухлу рибу уві сні – імовірна дрібна неприємність, невеликі труднощі в справах; покладена надія не виправдається; можливо захворювання.

Їсти рибу уві сні – ймовірність приймати до відома якусь інформацію. Вид риби, яку Ви їсте уві сні і її колір, може означати природу і якість цієї інформації.

Їсти тухлу, неякісну рибу уві сні – приймати до відома невірну, шкідливу інформацію.

їсти смачну і красиву рибу уві сні – приймати правильну, потрібну інформацію, яка несе тільки хороше.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *