До чого сняться лижі

Серпень 8, 2016
лижі

Чисте гірське повітря, морозна свіжість, скрипучий сніг і ви, майстерно здійснює лижний спуск, – чим не ідилія? Лижний спорт – справа не проста. Лижі вимагають до себе уваги і довгих тренувань, але за це, вони дарують незрівняне відчуття драйву і свободи! Спускаючись з крутих схилів, відчуваєш себе птахом. Долаючи черговий трамплін, здається, що ти ось-ось злетиш! Але, звичайно, така розвага не кожному по плечу. Деякі люди такі розваги можуть дозволити собі тільки уві сні. А до чого сниться подібне? Може бути до того, що в житті у сплячого занадто багато яскравих вражень? Або навпаки, дуже мало позитивних емоцій, зате величезна кількість комплексів і страхів! Давайте не будемо вгадувати, а просто поставимо питання сонником і дізнаємося відповіді на всі свої запитання!

Зимове захоплення

Бачити уві сні лижі – в реальності вам заважають жити серйозні переживання, передбачає сонник Міллера.

Сниться, що ви легко ковзати по снігу – вас чекає незабутній відпочинок в приємній компанії.

Кататися на лижах – наяву вам необхідно щось змінити в своєму житті. Вас засмоктала рутина, пора вживати заходів, інакше вас чекає нервове перенапруження і стрес.

Приснився сон, що ви спостерігаєте за тим, як спускаються зі схилу інші люди – тлумачення сновидінь таке: вас чекає примирення або поліпшення відносин з друзями або родичами. Ще можливо, що у ваше життя повернеться старий друг, відносини з яким припинилися вже дуже давно, обіцяє сонник Цвєткова.

Сниться сон, що ви змащували лижі спеціальним кремом для кращого ковзання – це знак того, що ви користуєтеся авторитетом серед колег, а керівник прислухається до вашої думки.

По горах, по морях

Кататися на водних лижах – до веселого і безтурботного проведення часу, обіцяє сонник Міллера.

5Сниться, що ви їхали по лижній трасі на гірських лижах і застрягли в снігу – виконання планів і бажань будуть заважати проблеми особистого характеру.

Наснилося, що ви впали з водних лиж – до розчарування в людині, якій ви довіряли, з гірських – у своїх проблемах будете винні ви самі, пророкує Місячний сонник.

Наснилося, що ви спускаєтеся з гори на сноуборді – до несподіваного і приємного сюрпризу від одного.

Бачити сон, в якому ви пересуваєтеся по лижні в потрібному напрямку – в реальному житті, не дивлячись на всі труднощі і перешкоди, ви досягнете бажаного, радує Весняний сонник.

Вітаємо Вас із придбанням

Купувати уві сні лижі – наяву ви придбаєте річ, про яку давно мріяли, обіцяє Місячний сонник. Бачити уві сні, як лижі купують інші люди – скоріше за все, хтось із друзів або родичів зробить вам несподіваний, але приємний подарунок. Сниться, що ви вкрали лижі – в справах намітився застій, пора внести корективи в свої плани і цілі, рекомендує сонник Цвєткова.

Вкрасти лижі уві сні

Наснилося, що ви взяли лижний інвентар напрокат – незабаром ви змушені будете доводити непорушність свого авторитету перед своїми дітьми або перед дітьми друзів.

Купити уві сні гірські лижі червоного або іншого яскравого кольору – у вас в житті мало позитивних емоцій. Сучасний сонник рекомендує вам захопитися якимось екстремальним хобі.

Переломи лиж і кінцівок

7Зламати лижі – даний сон – знак того, що мета вже близька, проте вам ще доведеться пройти через ряд дрібних труднощів.

Якщо вам приснилося, що ви, спускаючись по крутому схилу, впали і зламали собі руку або ногу – знак того, що кар’єрний ріст під загрозою. Колега, що заздрить вашим успіхам і швидкого підвищення, плете проти вас інтриги.

Кататися з загіпсованою ногою або рукою – будьте обережні і уважно стежте за своїм здоров’ям. Тлумач сновидінь Ванги попереджає, що висока ймовірність травми або тривалої хвороби.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *