До чого сниться ложка

Серпень 5, 2016

Виявляється, ложки доречні не тільки до обіду, а й уві сні. Все, до чого сняться застільні приналежності, пов’язане з теплом домашнього вогнища.

Сонник обіцяє, що сновидця очікує  відчуття стабільності та спокою.

Цей виготовлений з міцних, приємних на дотик матеріалів предмет, виконує благородну місію: допомагає зголоднілим насититися з комфортом.

А ось непривабливі на вигляд ложки, наприклад, брудні, діряві або зламані, повинні насторожити сплячого. Сон подібного змісту попереджає про прийдешні непрості ситуації .

Як повідомляє сонник Міллера, ложка, якою ми постійно користуємося в побуті, уві сні віщує удачу. Знаменитий тлумач рекомендує присвятити більше часу домашнім справам – в цей період вони підуть на подив легко.

Якщо уві сні довелося годувати дитину з ложки, сонник нагадує про необхідність постійно вирішувати побутові питання, піклуватися про себе, близьких і інші повсякденні обов’язки.

Комплект столових приборів

До чого сняться вилки і ложки в одному наборі, можна зрозуміти двояко і неоднозначно. Видиме благополуччя може таїти неприємний сюрприз. Ложки в сукупності з виделками уві сні попереджають про несподіваний поворот подій. Неприємності можуть як прийти ззовні, так і визріти в сімейному колі.

23Якщо довелося побачити уві сні ложки, вилки, ножі, яких явно дуже багато, сонник Лонго попереджає про можливу хворобу, на щастя, короткочасну і незначну. Якщо будете берегти себе, нездужання вдасться уникнути.

Коли сплячому доводиться власноруч мити ложки і виделки уві сні, стало бути, йому і виправляти помилки минулого, причому не тільки свої. Неможливо не відзначити їх наслідки, настільки вони серйозні і руйнівні. Тому, хто зможе все повернути на круги своя – честь і хвала.

Якщо комусь із закоханих пощастило бачити уві сні дві чайні ложки, Сучасний сонник віщує прекрасне спільне майбутнє цієї щасливої пари. В недалекому майбутньому їм належить почати сімейне життя.

Основне призначення

Найчастіше те, до чого сниться чайна ложка, відображає здатність сплячого отримувати справжню насолоду навіть від самих маленьких радощів: краси природи, мистецтва, дружнього спілкування , яке дарує море позитиву, все ,що позитивно позначається на якості життя.

Осінній сонник Іменинників вважає, що  маленькі ложки віщують радісну подію: поява в родині новонароджених. Тлумачення  Сирина розцінює маленькі ложки. як вміння сплячого розпорядитися малим.

Те, до чого сниться столова ложка, уособлює гостинність сновидця або ж її відсутність.

Старовинний Російський сонник попереджає про візит небажаних гостей і про можливу появу нахлібників.

Навіть такий повсякденний предмет домашнього вжитку, як столові ложки, Еротичний сонник розцінює як провісник захоплення і підвищеної уваги з боку протилежної статі. Побачене уві сні пропонує широкий вибір романтичних пригод.

З чого вони зроблені

Езотеричний сонник стверджує, якщо приснилися дерев’яні ложки – надзвичайно сприятливий знак, що символізує гармонію з навколишнім світом і людьми. Якщо вам пощастило побачити уві сні хоча б одну з них, недавні розбіжності успішно вирішаться, і обидві сторони прийдуть до миру і злагоди.

Пояснення, до чого сниться дерев’яна ложка, застерігає сплячого від надмірної ненаситності і спроб з’їсти нею весь мед за один присід. Іншими словами, не забувайте про пориви душі і реальні можливості.

Благородні метали

Все, до чого сняться золоті чайні ложки, служить провісником удачі і благополуччя. Особливо тлумачення стосується життєвої сфери, пов’язаної з матеріальними цінностями. У той же час, сплячий вправі розраховувати на несподівані подарунки долі і в інших областях.

22Езотеричний сонник вважає золото сприятливим металом у всіх відносинах . Це символ позитивної сонячної енергії, добробуту і достатку. Золота ложка уві сні символізує щастя в самих різних проявах. Найближчим часом сновидець ні в чому не буде знати потреби, справи просунуться легко і успішно, складні завдання вирішаться самі собою.

Тлумачачи, до чого сниться срібна ложка, сонник радить починати готуватися заздалегідь до доленосного свята, на яке ви отримаєте запрошення. Присутність на цьому заході не тільки саме по собі приємна і почесна, вона також є відмінною можливістю завести перспективні знайомства.

Нерідко срібні ложки уві сні символізують заступництво.

Можливо, вам вже не раз допомогла дружба або родинні зв’язки з однією впливовою персоною. Сонник обіцяє, що незабаром випаде шанс потрапити в коло високопоставлених осіб.

Прикмети і ситуації

До чого сниться нова ложка, сонник трактує даний предмет – провісником великої удачі. Якщо новинка з любов’ю декорована, виглядає зручною і привабливою, ці подробиці ще раз підтверджують позитивне значення побаченого уві сні.

21Якщо пощастило уві сні знайти ложку, Дворянський сонник обнадіює, що і в реальній дійсності вас підстерігає несподівана удача. Досі невідома обставина дасть про себе знати в самий відповідний момент. Отримана звістка істотно зміцнить ваші позиції у вирішенні спірного питання на вашу користь.

Побачити уві сні зламану ложку символізує майбутнє. компроміс. Було б розумніше вибрати менше зло заради миру і злагоди, ніж продовжувати наполягати. Тлумачення Лонго повідомляє заздалегідь, що в ваших руках виявиться цінна, трохи відома інформація, постарайтеся розпорядитися нею на благо.

До чого сняться брудні ложки?

Сон символізує незадоволеність собою. Наяву ви прагнете зачаровувати і блищати, як новенькі ложки, але гіркі життєві реалії часом прямо вказують, що вам не завжди це вдається.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *