До чого сниться кран

Серпень 23, 2016

Пояснити, до чого сниться кран під силу будь-якому соннику. Але для коректного тлумачення, визначіться , який саме вам наснився: водопровідний або підйомний. А так само не зайвим буде згадати, чим ви займалися уві сні і які емоції при цьому відчували.

Тлумачення за сонником Міллера

Приснився сон, в якому ви відкриваєте водопровідний кран, а вода з нього не тече – до розчарування, і причому, дуже великого.

А ось водопровід, який протікає, обіцяє сплячій людині втрату капіталу і банкрутство. Що ж стосується будівельного підйомника – якщо уві сні ви працювали на ньому, то будьте готові до того, що вам доведеться випробувати щось нове.

Баштовий кран, як символ допомоги і підтримки

На думку доктора Фрейда, баштовий кран є символом пеніса. Тому, звертаючись до даного тлумачу, будьте готові, що все його тлумачення будуть пов’язані з інтимним життям.

5Інші ж сонники, наприклад Сучасний або Східний, стверджують, що будівельний кран – це знак того, що ваші вчинки знайдуть схвалення і похвалу.

Сниться, що ви керуєте баштовим краном – допоможете колезі впоратися з роботою, а керівництво віддячить вам премією, обіцяє сонник Цвєткова.

Бачити, що ви працюєте на консольному крані – до знайомства з впливовою людиною.

Знак «стоп», прикріплений до підйомника, означає, що вам необхідно звернути увагу на своїх близьких – їм потрібна допомога.

Аварія на будівництві або будьте уважні до здоров’я

Сниться, що впав підйомний механізм і зламав дах у будинку – в реальності у вас може початися депресія через те, що ви не зможете знайти допомоги і підтримки навіть у членів своєї сім’ї.

Будівельний кран, що впав на машину, автобус, поїзд та інший транспорт – знак того, що ви можете потрапити в аварію або отримати травму. Будьте обережні.

Працювати на падаючому крані – до нестабільного здоров’я.

Займіться профілактикою, підказує сонник Ванги.

Автокран падінням руйнує будинки,побачене обіцяє сновидцю загострення хронічного захворювання.

Водопровідний кран – до побутових проблем

Якщо чоловік бачить уві сні, що він закриває, то відкриває водопровідний кран, з якого тече піна – наяву він схильний до онанізму, запевняє сонник Фрейда.

Наснилося, що ви набираєте воду для приготування їжі – будьте готові до сварок в сім’ї.

Дівчині сниться, що вона не може закрити воду – тлумачення сну таке: вона вийде заміж за людину, яка здатна розтратити сімейне добро, попереджає Жіночий сонник.

Зламаний змішувач – стережіться фінансових втрат

Наснилося, що у вас прорвало батарею, і окріп б’є у всі сторони – нікому не розповідайте про свої плани, пов’язані з вкладенням грошей, інакше ця інформація стане надбанням громадськості.

6Сниться, що ви хотіли відкрити кран, але його зірвало ледь ви торкнулися вентиля – всі спроби заробити грошей будуть зводитися до нуля. Сонник Лоффа рекомендує змінити місце роботи.

Брудний іржавий кран, який до того ж не закривається – знак невдалих і непотрібних придбань.

Бачити уві сні, що прорвало трубу з холодною водою – не зумієте вчасно зупинитися (в грі або у вкладеннях) – втратите всі гроші.

«А що тече по трубах?» Або Від радості до печалі …

У раковину тече кров – до великих неприємностей у ваших родичів.

Бачити уві сні, що з водопроводу ллється мінералка з газом – до веселощів і безтурботності.

Брудна іржава вода – символ неврівноваженості вашого психоемоційного стану. Вам треба відпочити.

Наснилося, що з крана випливають фекалії і глисти – наяву вас хтось дуже сильно засмутить чи образить.

Раковина з рідиною незрозумілого кольору і консистенції віщує сюрпризи: рідина уві сні смерділа – неприємні, відчули приємні аромати -будуть приємні сюрпризи .

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *