До чого сниться козел

Серпень 17, 2016

Тлумачення сонників з приводу козла, присутнього уві сні, досить неоднозначні. З одного боку він уособлює собою плодючість, з іншого – є показником невігластва і розбещеності. Те, до чого сниться ця тварина, прийнято тлумачити виходячи з зовнішнього вигляду, поведінки і взаємодії цього звіра з сновидцем.

Якщо в сновидінні хтось обізвав Вас козлом, значить, в реальному часі Вам вдасться прийняти вірне і мудре рішення, що дасть можливість заробити велику суму грошей.

Зовнішні прикмети

Сонник Цветкова говорить про те, що дана  тварина уособлюється з подарунком.

Білий козел з рогами обіцяє фінансове процвітання і благополуччя, чорний – пророкує турботи, мертвий – вказує на відсутність перешкод.

Ще одне тлумачення, до чого сниться чорний козел з рогами. Цей персонаж уособлює нетерпіння, егоїзм і упертість. Можливо, сновидцю слід подивитися на власну поведінку з боку і вжити заходів щодо її виправлення, поки не сталося біди.

46У цьому ж тлумачі, рідкісним вдалим знаком вважається можливість побачити уві сні білого козлика. Побачений образ обіцяє великі перспективи в підприємництві і торгівлі.

Те, до чого сниться дикий гірський козел тлумачиться сонниками двояко. З одного боку цей образ попереджає про нанесення шкоди, з іншого, є знаком появи в житті сплячого нової людини, плани якої далекі від благородних.

Козел з довгою бородою уві сні символізує застарілі образи і минулі конфлікти.

Ймовірно, Вам слід забути старі негаразди і спробувати налагодити стосунки з оточуючими, грунтуючись на минулому досвіді. Побачити козлика з рогами – наяву Вас спробують залякати, якщо уві сні він мертвий – Ваші страхи безпідставні.

Манери рогатого

Бачити кіз, які мирно бродять навколо двору уві сні, на думку  Міллера, підказує про зростання багатства, якому сприяє обачна поведінку сплячої людини.

Чорний козел, який буцається уві сні попереджає сновидця про підступи ворогів, що намагаються проникнути в близьке оточення і розвідати його плани, довідатися комерційні таємниці. Наснилося, що буцається персонаж сірої масті – будьте готові до грандіозного скандалу і пересудів, з ним пов’язаними.

Бачити уві сні, що рогата біжить за Вами – передвістя галасливого заходи або нав’язливого суспільства.

Якщо в житті Ви звикли відстоювати свої позиції, не звертаючи уваги на реакцію суспільства, тоді не дивуйтеся поясненню сонника про те, до чого сниться козел, який вкусив. Даний сюжет говорить про перспективу вступити в суперечку, що переросте в серйозний і довготривалий конфлікт.

Взаємодія

Кататися верхи на рогатій, за версією сонника Фрейда, підказує утриматися від відвертих і екстравагантних вчинків, які можуть стати прекрасним приводом розпустити безглузді плітки.

47Намагатися приручити гірського козла, свідчить про прагнення сплячого подружитися з незнайомою людиною. Тримати його на повідку – свідчить про реалізацію задуманого.

Годувати козла – знак заступництва легковажної людині, яка перебуваючи під Вашим захистом, робить непристойні вчинки і підлі справи. Доїти козу віщує зустріч з особою, якій знадобляться Ваші рекомендації та заступництво. Будьте обережні і уважно придивіться до персони, щоб не взяти під опіку недостойну людини.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *