До чого сниться ковбаса

Серпень 17, 2016

Наснилася ковбаса- це відображає емоційний стан сновидіння. Тлумачачи, до чого сниться цей продукт, сонник згадує такі важливі життєві сфери, як любов, фінансова незалежність, благополуччя близьких. Побачене уві сні може багато розповісти про цілеспрямованості, діловитості і влюбливості сплячого.

Приготування

Якщо жінці уві сні довелося готувати ковбасу своїми руками, сонник міс Хассе обнадіює сновидицю, що отримати бажане в її силах. Для чоловіка, відповідно до тлумачення, сновидіння також є передвісником успіху.

Бажано знати, до чого сниться пересолити ковбасу в процесі приготування. І чоловік, і жінка ризикують заплатити перевтомою за досягнення мети.

Східний сонник вважає, що побачене уві сні характеризує сновидицю як жінку, яка вміє жити і завжди знаходити способи створити затишок.

34Якщо уві сні трапляється готувати копчений сервелат, наяву ви мрієте про зміни в особистому житті. Домашня ковбаса найчастіше віщує можливість продемонструвати владний характер наяву.

Якщо наснилася невигадлива варена або смажена ковбаса, що не викликає кулінарного ентузіазму, Український сонник радить поберегти здоров’я.

Коли наснилася вдало приготована копчена ковбаса, яку ви змушені продати, не скуштувавши ні шматочка, гряде короткочасний період обмежень, на щастя, .

Частування

М’ясо на столі здавна символізує вдале полювання, а в сучасних реаліях – заможність, свято. Все, до чого сняться приготовані з нього страви, часто пов’язано з веселощами і процвітанням.

Тим, кому пощастило їсти ковбасу уві сні, сонник Міллера каже, що для сплячого зараз немає нічого неможливого.

Купівля власного будинку саме зараз може стати реальністю, а не мрією.

Сучасні тлумачі обіцяють чималий подив, якщо довелося уві сні є м’ясні страви. Делікатесна сирокопчена ковбаса на столі віщує несподіваних гостей, чий візит дуже обрадує сплячого.

На прилавку

Універсальний сонник пояснює, до чого сниться купувати різноманітні салямі, копчення або сальтисон.

Сновидіння віщує отримання прибутку.

Якщо довелося купувати те, що не стільки за смаком, скільки по кишені, побачене уві сні уособлює бажання, які поки не вдається здійснити.

Ковбасні сорти

Варена ковбасна продукція різних сортів нерідко свідчить про прагнення компенсувати потребу в любові великою кількістю партнерів.

Сонник Євгенія Цвєткова по-іншому пояснює, до чого сниться свіжа варена ковбаска. Якщо апетитний продукт знаходиться поза межами досяжності сновидця, можливі незначні проблеми. Якщо ж поласувати вдалося, будьте готові до всіляких сюрпризів.

35Якщо наснилася смажена ковбаса, Китайський сонник радить не піддаватися першому враженню і покладатися тільки на перевірену інформацію.

Кров’яна ковбаса найчастіше уособлює суспільство відданої і виконавчої людини, яка при цьому анітрохи не надихає.

Мудрець Соломон вважає, що копчена ковбаса символізує раціоналізм, ощадливість і охайність,  сновидця насправді.

Якщо приснився ліверний паштет, склад якого ніхто не знає напевно, висока ймовірність як швидко розбагатіти, так і розоритися, ставши жертвою шахрая.

Пояснення, до чого сниться багато м’ясної нарізки, можна знайти в тлумаченнях Велеса. Це шанс несподівано отримати доступ до легкої наживи. Наприклад, сумнівний бізнес, несподіваний спадок, виграш або подарунок.

Красиво нарізані кружечки для святкового сервірованого столу свідчать про вміння насолоджуватися інтимним життям.

Неїстівна продукція

Як повідомляє Зигмунд Фрейд, зіпсований продукт символізує втрату сексуальної привабливості або надмірні і часом необґрунтовані переживання з цього приводу.

36Дмитро і Надія Зима вважають, що коли приснилася тухла ковбаска, саме час зосередитися на турботі про сім’ю і домашнє господарство.

Якщо уві сні ви викидаєте непридатну в їжу ковбасу, образ говорить про те, що наяву вас долають тяжкі думки, від яких хотілося б точно також позбутися.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *