До чого сниться кокаїн

Серпень 17, 2016

Навіть уві сні, кокаїн вважається передвісником руйнування, яке торкнеться особистого життя, ділової сфери, а то й особистості сплячої людини. Першочергове значення в тлумаченні, до чого сниться ця наркотична речовина, відводиться сонниками персонажу, який його вживав.

Бути наркоманом уві сні

Нюхати уві сні кокаїн людині, яка наяву жодного разу не вживала наркотики, обіцяє сонником різкі зміни в житті.

Як стверджує Сучасний універсальний сонник, зміни торкнуться тієї сфери, яка Вам є найбільш важливою.

43Жінці, якій в сновидінні доводиться нюхати кокаїн, як стверджує сонник Фрейда, слід бути уважнішою з вибором коханця або ж супутника життя. Те, до чого сниться нюхати кокс чоловікові, по завіряннях Сучасного тлумача, означає нестабільне становище на робочому місці.
 

Бути наркоторговцем

Якщо доводиться бачити уві сні, що ви продаєте кокаїн, значить, в реальній дійсності слід уникати імпульсивних вчинків, стримувати прояв негативних емоцій. Сучасний сонник найбільш суворий в тлумаченні, до чого сниться продавати наркотичну речовину. Це означає, що сновидець наяву схильний зробити лицемірний вчинок або злочин.

Тлумачення сну по Міллеру

Психолог Міллер дещо по-іншому розтлумачує, до чого сниться кокаїн. так:

  • 42приймати порошок, говорить про сильний вплив сновидіння на людей, його схильність до маніпуляцій;
  • бачити, як хтось приймає кокс – обіцяє невдачі, втрату одного;
  • запобігати вживання наркотику – ви несете добро і радість людям;
  • давати його комусь – до легкого нездужання одного з близьких людей.

Проявіть стійкість

Побачений кокаїн, згідно з поясненнями сонника від А до Я, вказує на велику кількість спокус, перед якими сплячій людині неможливо встояти. Ви дуже поступливі і нестійкі в своїх прагненнях. Наснилося, що ви рятуєтеся від згубної звички, значить, в реальності знайдете бажане щастя, досягнете заповітної мети.

Побережіть своє здоров’я

Відчувати ейфорію після прийому наркотиків, віщує сонником занепад душевних сил і нездужання. Бачити кошмари, викликані дією цих речовин, означає плутанину і хаос в любовних відносинах.

Наведіть порядок на любовному фронті

44Бачити кокаїн уві сні, згідно еротичного сонника, вказує на вашу схильність піддатися спокусам сексуального плану. Намагаючись урізноманітнити своє інтимне життя, сновидець може піти на різного роду експерименти, які в майбутньому можуть позначитися на здоров’ї і репутації.

Наснилося, що інший персонаж вживає наркотики – будьте пильні, близька людина своїми необдуманими діями, може втягнути вас в небезпечну історію.

Будьте чуйними до оточуючих

Згідно Італійському тлумачу, приснився кокаїн – ознака зміни поведінки або мислення сновідящего. Можливо, імпульсивність і нестриманість – причини конфліктів і непорозумінь з оточуючими.

Уві сні купувати кокаїн, обіцяє сонником небезпеку від бездіяльності. Візьміть себе в руки і зробіть рішучий вчинок.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *