До чого сниться кінотеатр

Серпень 15, 2016

Пояснюючи, до чого сниться кінотеатр, сонник надає великого значення побаченому на екрані. Саме сюжет фільму, переглянутого уві сні або  яскравий епізод часто служать ключем до тлумачення.

Як в кіно

Сучасний сонник вельми оригінально тлумачить, до чого сниться кінотеатр.

Сюжет фільму, який довелося бачити уві сні, відіграє вирішальну роль.

Насправді вірогідно схожі події.

У той же час, ряд сонників висловлює припущення, що все те, що наснилося у фільмі, ніколи не відбудеться наяву.

Це не єдина думка тлумача, до чого сниться бути в кінотеатрі.

Побачене віщує візит гостей здалеку. Можливо, і для самого головного героя настане час пакувати валізи.

Передбачення Мандрівника вважає, що коли трапляється бачити кінотеатр уві сні, наяву трапиться нагода продемонструвати кращі людські якості. Це виявиться якраз той випадок, коли доброта, альтруїзм і чуйність будуть гідно оцінені і так чи інакше винагороджені.

Остерігайтеся ілюзій

Сонник Міллера попереджає, що якщо приснився кінозал, висока ймовірність втратити зв’язок з реальністю, ненароком прийняти бажане за дійсне.

44Сонник Міллера пропонує ще одну версію тлумачення, до чого сниться похід в кіно. Схоже, сновидець втомився від одноманітності повсякденності і потребує яскравих враженнях.

Символ свідчить про потребу заповнити цей порожній простір. Сюжет, який довелося бачити на екрані уві сні, підкаже, як це зробити.

Сонник Міллера нагадує, що кінематограф – це завжди паралельна, стало бути, неіснуюча реальність, іншими словами, обман. Саме його і слід побоюватися, якщо приснився кінотеатр.

Довге і обтяжливе сидіння в залі для глядачів відображає нерішучість або брак інформації для прийняття важливого рішення.

Вихід із залу посеред сеансу попереджає, що вас можуть  цілеспрямовано ввести в оману.

Компанія, сусіди, попутники

Якщо сновидцю пощастило бути в кінотеатрі і раптом побачити на екрані себе, сонник Лонго вважає, що йому дуже пощастило. Йому і надалі вдасться утримувати під контролем досить непросту ситуацію.

Езотеричне трактування пропонує звернути увагу на інших відвідувачів кінозалу. Тлумачення ототожнює їх з вашими друзями в реальному житті.

Коли уві сні доводиться купувати квитки в кінотеатр, сновидіння вказує на те, що в дійсності вам поки не вдається опинитися там, де хотілося б бути.

43У кіно часто ходять компаніями, не дивно, що й уві сні у вас знайдуться попутники. В даному випадку вони символізують колег по роботі або однодумців в ваших починаннях.

Якщо приснилося, як ви оговталися в гордій самоті в кінотеатр, знайте, що і в реальності вам доведеться розраховувати тільки на власні сили і покладатися виключно на себе.

Виняток становить інтерпретація сонника Цвєткова: сновидіння, якому довелося опинитися в кінотеатрі одному, чекають грандіозні зміни в особистому житті.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *