Сниться картопля

Серпень 11, 2016

Картопля вважається в народі «другим хлібом», що не дивно, адже він доступний і поживний.

Якщо уві сні ви побачили  бульбу, знайте, грядуть важкі часи.

Але, не варто думати, що сонник завжди дає негативне пояснення даному сновидінню. Є і прямо протилежні опису, до чого сниться картопля. Згадайте всі деталі побаченого, і вам напевно вдасться гранично точно дізнатися про своє майбутнє.

Займатися приготуванням

Бачити уві сні, як ви займаєтеся приготуванням страв з картоплі – хороший знак. Варити попередньо очищені бульби – до візиту гостей. Причому сонник Езопа стверджує, що гості ці прибудуть здалеку. Проявіть привітність, зустріньте їх багато накритим столом і добрими словами.

Якщо приснився печена картопля, то удача буде супроводжувати абсолютно у всіх починаннях. Використовуйте можливість з максимальною користю: заробіть грошей, заведіть сім’ю або отримаєте ту професію, про яку весь час мріяли. Зараз вам будь-яка справа буде по плечу.

7Якщо сниться смажена картопля, то в реальному житті трапиться важлива подія. Сучасний сонник радить заздалегідь морально до нього підготуватися.

Побачити уві сні варену картоплю – до прибутку і хорошим відносинам зі своїми родичами і друзями. Різати в сновидінні бульби на маленькі шматочки перед тим, як використовувати їх в процесі приготування, означає, що доведеться чимало працювати для того, щоб домогтися того, про що мрієте.

Продавати і купувати

Сучасний сонник переконаний, що купувати уві сні картоплю – до великої знахідки.

Якщо  овочі,що  приснилися були великими і свіжими, то знайдена річ принесе багато користі.

Прямо протилежним чином пояснюється, до чого сняться зіпсовані і пророслі бульби.

Сонник Гришиной вважає, що купити в нічному баченні багато добірної картоплі – до солідного прибутку. Тут може бути і отримання несподіваної премії, спадщини і великий виграш у лотерею.

Пояснення, що передрікає подібний сюжет, дає і сонник Ванги. Віщунка обіцяє сновидиці, яка купує картоплю, виконання всіх її бажань. Причому відбудеться це вже в самий найближчий час.

Виробляти посадку або збір

Бачити уві сні, як ви садите картоплю, означає, що наяву всі справи влаштуються найкращим чином. Обставини складуться таким чином, що вдасться домогтися свого і в бізнесі, і в особистому житті.

6Шеремінская також докладно розтлумачує, до чого сниться саджати бульби в землю у себе на городі. Сонник Шеремінской переконаний, що приснилося передрікає отримання вкрай вигідної пропозиції. Відкиньте страхи, і сміливо вдавайтеся до справи. Вас безумовно чекає успіх.

Викопувати уві сні з землі велику картоплю – до збільшення заробітної плати. Вам навіть не доведеться боротися за це підвищення. Начальник вирішить вас сам таким чином простимулювати на ще більші кар’єрні звершення.

Універсальний сонник вважає, що збирати картоплю – до отримання в реальності заслуженої вигоди. Ви відмінно попрацювали, і прийшов час збирати урожай.

Якщо сниться, що ви копаєте грядки і вибираєте з землі великі і гладкі овочі, то приготуйтеся пережити успіх в абсолютно будь-якому починанні.

Займатися сортуванням

Бачити уві сні, як ви перебираєте картоплю – хороший знак. У реальному житті вам надійде маса вигідних пропозицій, залишиться тільки вибрати найбільш підходящу і цікаву.

Сучасний сонник вважає, що збирати в сновидінні в мішки картоплю – до отримання пропозиції руки і серця. Якщо приснилися овочі були великі, то майбутній чоловік або дружина поліпшать ваше життя на краще.

Якщо сниться, що велика частина  картоплі гнила або цвіте, то задуманому  не судилося збутися. Але тим не менше, сонник Езопа стверджує, що якщо ви візьметеся за справу не зараз, а через кілька місяців після сновидіння, то все напевно вийде.

Ще один варіант, до чого сниться картопля з паростками – майбутня печаль і порожні турботи.

Різні тлумачення

Чистити уві сні картоплю означає, що ви будете намагатися докопатися до правди, але зробити це не вийде. Ще один варіант пояснення, до чого сниться чистити її – зміна думки про людину. Якщо ви думали про людей виключно добре, то ряд подій змусять поміняти свою думку в гіршу сторону.

5Універсальний сонник вважає, що чищена картопля може передбачати матеріальну скруту.

Якщо приснилося, що вам довелося красти, то наяву ситуація змусить залишити за собою щось чуже. Постарайтеся повернути те, що взяли якомога швидше. Інакше зіткнетеся з серйозними труднощами.

Їсти  уві сні молоду сиру картоплю – до виявлення нових джерел доходу. Спочатку вони будуть приносити незначний прибуток, але з часом грошей буде все більше і більше.

Якщо приснився квітучий картопляний кущ, то незабаром ви вирушите на романтичне побачення. Якщо він уві сні зростає на вашій ділянці, то легкий адюльтер переросте в серйозні і тривалі стосунки.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *