До чого сниться кальмар

Серпень 10, 2016

Часом буває дуже складно зрозуміти, до чого сниться у сні кальмар, адже не всі символи, побачені уві сні, мають чіткі і однозначні тлумачення. Так, наприклад кальмарчик, може обіцяти, як радість, так і засмучення. Розібратися, що до чого, допоможуть сонники. Згадайте, що саме ви бачили в своїй мрії, і які емоції у вас ці образи викликали.

За порадою до Міллера

Сонник Міллера, при всьому своєму багатстві та розмаїтті сюжетів, дуже бідно описує бачення з кальмарами. Так, на його думку, покупка будь-яких свіжих морепродуктів – це знак радості і сімейного благополуччя, яких сновидець досягне власними силами. А бачити себе уздовж рядів з «морськими мешканцями», – це ознака великого достатку.

Короткі трактування

Бачити уві сні щось і не мати можливості витлумачити побачене через брак часу – це проблема. Але вона цілком вирішувана! Сонники підкажуть, що означає коли сниться кальмар, не вдаючись до довгих і розлогих тлумачень, а зроблять це коротко і швидко. Ось, наприклад, що пророкує кальмар, згідно коротких трактувань:

  • бачити його уві сні – знак радісного відкриття або звершення;
  • 14їсти – на подив;
  • ловити – вам доведеться потрудитися заради своєї вигоди;
  • кальмар випустив уві сні «чорнило» – до зацікавленості сновидцем кимось;
  • тварина нападає на вас – потрапите під чийсь вплив.

Дика природа, як символ робочого потенціалу

Якщо бачите, що ви спостерігаєте за живим кальмаром, плаваючим в акваріумі – в реальності ви зробите відкриття, яке вас прославить. Наснилося, що живі кальмари вас боялися і раз у раз випускали кольорову рідину? Ви когось дуже сильно зацікавите, навіть не стільки ви, скільки знання, якими ви володієте.

А ось, якщо ви хочете дізнатися, до чого сниться, що вам подарували живого молюска, то запитайте поради у Сучасного сонника.

Відповідь вас може здивувати: вам належить виконати роботу, з якою не зміг впоратися ваш більш досвідчений колега.

Вдала рибалка – знак важкої «ноші»

Зрозуміти, до чого сниться мрія, в якій ви зловили кальмара, допоможе сонник пастора Лоффа. Тлумачення сну приємно здивує: ви зможете досягти успіху в кар’єрі або в інших справах, але тільки якщо проявите витримку. Наснилося, що зловили гігантського молюска? Це попередження: не беріться за занадто складні завдання, вони можуть бути непосильними для вас. Особливо прислухайтеся до цієї поради, якщо гігантський кальмар зірвався з гачка.

Спостерігати, як гігантського кальмара зловив хтось інший – ваша допомога знадобитися комусь із друзів, передбачає Східний сонник.

«Пальчики оближеш», або Дивна поруч

13Їсти уві сні кальмара або восьминога – означає подив. Наснилося, що щупальця відвареного молюска продовжують ворушитися? Якісь події здивують настільки, що ви забудете про свої цілі, попереджає Місячний сонник.

А ось, якщо уві сні ви їли сирого кальмара або восьминога, і при цьому відчували в роті «божественний» смак, то будьте готові до несподівано-приємних наслідків не надто приємної події. Якщо дрібні щупальця застрягли в зубах  – це  означає незначні перешкоди на шляху до заповітних мрій.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *