До чого сниться кабан

Серпень 9, 2016

Тлумачення, що стосуються сновидіння, в якому були кабани, зачіпають і ділову, і сімейну і дружню сфери життя. Наприклад, якщо примарилося уві сні тварина, яка перебувала в лісі, то варто приготуватися до тривалих судових розглядів. Сонник обіцяє пов’язані з цим сильні переживання. Ще варіанти, до чого сниться подібне, перераховані нижче.

Рятується втечею

Сучасний сонник вважає, що якщо в сновидінні кабан тікає від вас, то наяву всі труднощі благополучно будуть вирішуватися. Якщо приснилося, що біжить ціле стадо, то попереду чекає неймовірно благополучний час. Все, що ви задумаєте, здійсниться, і справи йтимуть досить гладко.

Бачити уві сні, як біжить дикий кабан – до життєвих змін. Якщо парно-копитне було худим і старим, то зміни будуть не дуже милостивими.

Бачити уві сні жирного і вгодованого кабанчика – на щастя і радість.

Якщо сниться, що біжить зграя  і видає гучні звуки, приготуйтеся поборотися за свої честь і гідность. Заздрісники і недруги вирішать поквитатися з вами і для цього пустять недобрі чутки про вашу персону. Жіночий сонник радить не приймати почуте близько до серця і зберігати спокій і незворушність.

Колір шкіри

Приснився чорний кабан?

Це віщує підлість з боку знайомої вам людини. Універсальний сонник вважає, що уникнути спілкування з цим недругом вам не вдасться. Просто постарайтеся говорити про себе і життя своїх близьких якомога менше інформації, щоб вам не змогли зашкодити.

5Якщо уві сні чорний кабан вів себе спокійно, уникайте підлабузників. Солодкими промовами і доброзичливими розмовами вони постараються домогтися від вас того, що їм потрібно, і зникнуть у невідомому напрямку.

Сонник Міллера передбачає, що чорний кабан може символізувати настання нелегких  часів. Особливо якщо сниться, що він виснажений або агресивний. У непростий період слід згуртуватися зі своїми близькими і рідними людьми. Вони допоможуть протистояти нещастю.

Примарився уві сні білий кабан?

Сонник Езопа віщує швидке заміжжя. Також, білий колір кабана може обіцяти значне поліпшення поточних справ. Особливо якщо кабан був налаштований по відношенню до вас гранично дружелюбно.

Напад і захист

Якщо приснилося, що на вас нападає дикий кабан, то в реальному житті доведеться зіткнутися з дуже злою людиною. Спілкування з нею принесе один лише негатив. Бажаєте уникнути подібної зустрічі? Значить, старанно вибирайте своє оточення і прагніть до незалежності, щоб не доводилося підтримувати дружні зв’язки з тим, з ким цього робити якраз таки і не хочеться.

У разі якщо уві сні кабан нападає і намагається залишити на вашому тілі свій укус, необхідно змінити тактику спілкування з оточуючими. Сонник Шеремінской вважає, що Ваші дії налаштовані  проти деяких людей. Щире бажання щось змінити допоможе поліпшити ситуацію.

Якщо в сновидінні нападає ще дуже маленький кабанчик, остерігайтеся сварок і конфліктів.

Сниться агресивна дика свинка, що захищає свого кабанчика? Езоп передрікає важкий конфлікт з родичами або коханою людиною. Чим він закінчиться – вирішувати тільки вам.

Якщо кабан уві сні боляче кусає – чекайте біди. Якщо наснилася вдале полювання на кабана, то всі бажання здійсняться, а поставлені цілі будуть досягнуті.

Різні тлумачення

Примарилося уві сні вбивство дикого кабана ?Така  подія обіцяє перемогу над суперником. Універсальний сонник переконаний, за допомогою досвіду і твердого розрахунку вдасться усунути конкурента.

6Сонник Міллера вважає, що вбити дику свиню в нічних мареннях – до нещасного випадку або захворювання. Причому хвороба застане зненацька.

Наснилося, що їсте м’ясо кабана? Майбутні місяці допоможуть поліпшити матеріальне становище і навіть примножити свій капітал. Можете сміливо вкладати свої кошти в будь-яку справу. Ви зможете їх неабияк примножити. Особливо, якщо сниться свіже і смачне м’ясо.

Уві сні бачити голову кабана – до необхідності прийняти важливе рішення. Не варто поспішати, обдумуючи відповідь. Події можуть повернутися в не надто сприятливу для вас сторону. Завчасно підстрахуйте себе і заручіться підтримкою більш досвідченої в цих питаннях людини.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *