До чого сниться гарний краєвид

Серпень 23, 2016

Гарний краєвид завжди радує око – і уві сні, і наяву. Але якщо реальний світ не несе в собі ніякого підтексту, то побачені в нічних мареннях горизонти можуть бути провісниками  як чогось хорошого, так і не дуже. Намагаючись відтворити сюжет нічного бачення, щоб витлумачити, до чого сниться подібне, не забудьте врахувати всі деталі мрії, навіть дрібні, рекомендують сонники.

За порадою до психолога Міллера

Якщо вам наснився гарний пейзаж, то, за версією сонника Міллера, відомого своїми точними прогнозами, це означає, що найближчі вихідні або свята ви проведете в компанії давніх і вірних друзів та близьких родичів.

Уві сні ви бачили себе, ночуючого в горах під відкритим небом? Чекайте солідної премії. А ось, захід сонця, на жаль, означає хоч і невеликі, але все ж перешкоди.

Що саме довелося побачити уві сні

Для кожної людини поняття «краси» може мати своє значення. У випадку з пейзажами так само – одним подобаються спокійні долини і ліси, у інших – ейфорію викликає споглядання бурхливого моря. І ось, до чого сняться подібні сюжети на думку сонників:

  • високі гори зі сніговими шапками уві сні обіцяють досягнення цілей і завдань;
  • 21шторм на морі приснився – знак нервового перенапруження;
  • поле, з мирними вівцями, що пасуться – символ душевної гармонії;
  • теплий привітний ліс символізує дружні посиденьки;
  • зимові картинки можуть передбачати деяке охолодження почуттів і пристрасті;
  • пустельні пейзажі «говорять» про замкнутість сновидця.

Пастораль, як символ спокою

Якщо вам наснився гарний пейзаж у вигляді гірського схилу з вівцями чи галявини з коровами і пастушком, то можете бути впевнені, що нічого не порушить ваше умиротворення найближчим часом, обіцяє сонник міс Хассе.

Уві сні ви бачили, як сідає сонце? Згадайте, куди саме воно йшло: за море – до тихих сімейних радощів, за ліс – до прогулянки, за гори – до незначних перешкод на шляху до мети.

Зачаровує буйство природи, або емоції досягли напруження

Хочете зрозуміти, до чого сниться бачення, в якому красивий пейзаж, заворожує вас своєю чарівністю?

Якщо пейзаж був у вигляді бурхливої негоди з громом і блискавками, то за версією Східного сонника, гроза, передбачає уві сні  ознаку вашої душевної напруги, що не знаходить виходу. Якщо не хочете отримати стрес, то постарайтеся дати волю почуттям.

Художня спадщина – знак вірних рішень

22Тлумачення сну, в якому вам наснилися красиві пейзажі не в живій природі, а на папері або полотні, можуть відрізнятися. Ось, наприклад, сонник пастора Лоффа дає таке пояснення мрії, в якій ви бачите себе, що розглядаєте картини в художній галереї або на виставці: ви не з тих людей, які не можуть досягти бажаного своїми силами, вам не потрібна допомога – якщо чогось  захочете, то зможете цього досягти.

А ось, до чого сниться ваша власна фотовиставка з красивими пейзажами за версією того ж сонника: незважаючи на велику кількість «доброзичливців» і порадників, ви зумієте прийняти правильне рішення в спірному питанні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *