До чого сниться фарба

Серпень 23, 2016

До чого сниться фарба? Сонник пропонує безліч варіантів пояснення такого символу – як сприятливих, так і негативних.

Побачений уві сні, цей знак віщує удачу в справах, любові, але разом з тим попереджає про підступи ворогів.

Що фарбували?

До чого сниться фарбувати підлогу, стіни? Сновидець отримає вигідну пропозицію, зможе вдало укласти угоду. Бачення, ніби фарбували підлогу, може бути передвістям нової любові – довгої і щасливої.

16Наснилося бачити, ніби фарбуєте двері? Це, за сонником, обіцяє прибуток. Можливо, влаштуєтесь на вигідну роботу або отримаєте спадщину.

Фарбувати білою фарбою щось темне уві сні – попередження про ризиковані справи, здатні принести великі збитки або більший прибуток. Наснилося фарбувати білою фарбою якусь поверхню? Сонник стверджує: сплячий часто привертає до себе тих, хто хоче скористатися його довірливістю.

Сонник Міллера попереджає про неприємності

До чого сниться одяг, заляпаний фарбою? Сплячого підставлять під удар люди, від яких він цього не чекає. Приснилася забруднена спідниця при малюванні? Мають бути неприємності, пов’язані з плітками про сновидицю.

Остерігайтеся чужих інтриг і самі їх не починайте

Забруднитися при фарбуванні уві сні означає: безглузді спроби прикрасити реальну ситуацію або обставини. Забруднитися при фарбуванні чогось – упереджена критика недоброзичливців серйозно зачепить, але потрібно навчитися відокремлювати здорові аргументи від злісних випадів.

Змішували різнокольорові фарби на палітрі? Сонник пояснює таке бачення як підготовку до якоїсь інтриги або зваблення когось. Якщо забруднилися при цьому – ваші задуми розгадають.

Якою була фарба?

Наснилися банки з оздоблювальної малярської або акрилової – майбутнє принесе велику любов. Бачити уві сні масляну обіцяє прибуток.

18Яскраві акварельні обіцяють справу, яка принесе задоволення. Фарба для волосся – несподівано почнеться чорна смуга: сварки, негаразди, труднощі. Але фарба для волосся віщує таке ж швидке припинення проблем.

До чого сняться кисті і фарби в наборі, отримані в подарунок? Сонник називає такий символ передвістям прибутку, багатства.

Любов, стосунки

Розлити фарбу – інформацію, яку сновидець збирався зберігати в таємниці, він вибовкає знайомим. Вимазатися нею і змивати з себе – слід остерігатися наклепу. Її можуть розпускати люди, раніше несправедливо скривджені сплячим.

Наснилося, ніби вас облили фарбою? Сонник попереджає про інтриги, підступи недругів, підміні подій. Слід бути вкрай обережним.

Бачити уві сні її у себе на взуття, особливо, якщо не вдалося відмити – чекають складності в любовних відносинах.

До чого сниться фарбувати брови? Бачення віщує нове цікаве знайомство. Сонник підкреслює: жінці сюжет обіцяє благополучне життя, безліч любовних пригод.

Ділова сфера

Наснилося вибирати, купувати фарбу? Незабаром можливе поліпшення матеріального становища.

Змішувати її уві сні, підбираючи необхідний відтінок для стін – здійсняться найсміливіші плани, тому можна цілеспрямовано рухатися вперед.

Бачити на обличчі сліди після ремонтних робіт – наяву чекає важка праця. Для відновлення після неї знадобиться час. Також фарба на обличчі говорить про бажання заздрісників забруднити ваше добре ім’я.

До чого сниться зелена фарба?

Сонник повідомляє: незабаром чекають грошові успіхи. Також зелена фарба обіцяє далеку поїздку або прийом гостей, які прибули здалеку з діловим візитом.

Червона фарба уві сні віщує: можливий період втрат, застою.

Відтінок

Тлумачення сну враховує її колір:

  • 19червона – запрошення на веселий захід;
  • синя – можлива депресія;
  • зелена – несе надію;
  • жовта – сплячий викличе заздрість своїми вдалими справами, йому можуть перешкодити;
  • чорна – втрата одного;
  • бузкова – вільне кохання;
  • рожева – веселе життя;
  • блакитна – обіцяє удачу;
  • золота – перемога у важкій боротьбі завдяки оптимізму і впевненості.

Фарбувати уві сні стіни квартири в синій колір: відчуєте веселощі, так як всі задуми успішно здійсняться. Також синій означає: удача буде супроводжувати бізнес.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *