До чого сняться червоні помідори

Серпень 23, 2016

Якщо уві сні присутні червоні помідори, до чого сняться ці овочі вас обов’язково зацікавить. Сонник стверджує, що в більшості випадків це добрий знак. Неважко здогадатися, чому сниться подібне сновидіння, яке всім своїм виглядом асоціюється з яскравим і насиченим життям, повним сонця, любові і достатку – вам і справді доведеться випробувати повний спектр позитивних емоцій.

Сонник вважає, що все, до чого сниться помідор, є передвісником як матеріального благополуччя, так і гарного настрою, який буде буквально переслідувати вас. Ваш оптимізм просто зашкалює, ви знаходите привід для радості у всьому тому, що відбувається. Навколишні мимоволі тягнуться до вас, щоб підзарядитися вашим позитивом. Не дивуйтеся, що вас чекає море симпатій.

Якщо вам довелося бачити уві сні стиглі овочі, що лежать в ящику, на кухонному столі або ринковому прилавку, сонник обнадіює, що вам не доведеться мати справу з проблемами і неприємностями: всі негаразди самі будуть обходити вас десятою дорогою.

24Сниться, що уві сні червоні помідори ростуть на грядці в городі або в закритій теплиці?

Таке бачення, сонник пов’язує з позитивними змінами, які торкнуться особистого життя. Зараз дуже вдалий період для нових знайомств і початку серйозних відносин.

Сниться, що уві сні вам довелося власноруч вирощувати і збирати червоні помідори?

Сонник обіцяє вам радісні турботи, пов’язані з новою сторінкою вашої біографії, можна сказати, цілою епохою. Помідори просто так не сняться.  Можливо,  буде поповнення в сім’ї або інша, не менш значуща і хвилююча подія.

Як вважає сонник Міллера, червоні помідори уві сні подають чорній смузі сигнал «Стоп!» наяву.

Хворому подібне сновидіння обіцяє, що здоров’я незабаром піде на поправку.

Стражденних від самотності сновидців очікує дивовижне, проте, приємне знайомство, яке переросте в дружбу і щось більше.

Коли вам вдається не тільки побачити уві сні червоні помідори, а й відчути їх солодкий смак і ні з чим незрівняний аромат, сонник обіцяє вам радісну звістку щодо довгоочікуваної події, ваш задум наближається до успіху.

Щоб зрозуміти до чого сняться помідори, загляньте в сучасний сонник. Він пояснює подібний сон, як свідчення про відмінне здоров’я.

Сновидіння-попередження

Приснилися уві сні помідори в консервованому вигляді або недостиглі плоди, які виявилися гіркими на смак – можуть змусити насправді випробувати збентеження або розчарування. Можливо, і справді доведеться почервоніти за себе або співрозмовника – попереджає український сонник.

Всупереч більшості схожих тлумачень,  червоні помідори можуть виявитися тривожним знаком, який свідчить про те, що зі здоров’ям не все в порядку. Можливо, в організмі відбуваються запальні процеси або алергічні реакції.

Для народжених у другій половині зими або на початку весни, яскраво-червоні плоди можуть виявитися передвісником спалаху гніву в реальному житті. Щось може сильно розсердити вас, наприклад, чийсь і справді обурливий вчинок.

Чому сниться подібне сновидіння? Коли сняться помідори намагайтеся володіти собою за будь-яких обставин.

Сонник Хассе вважає, що побачені уві сні стиглі овочі уособлюють таємний роман, який ви так довго намагалися приховувати від оточуючих.

Сновидіння попереджає, що зараз особливо висока ймовірність того, що таємне стане явним.

Приснилися дозрілі томати?

Такий сон може служити сигналом до того, що настав час переходити до наступного етапу у відносинах. Наприклад, припинити приховувати свої почуття від оточуючих і самих себе як уві сні, так і наяву, – підказує сонник.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *