До чого сниться червона троянда

Серпень 23, 2016

Червоні троянди в нашій свідомості стійко асоціюються з палкими почуттями, пристрастю. Коли їх бачать уві сні, душа тріпоче в очікуванні змін: до чого вони можуть снитися, до нових любовних переживань? А що кажуть про це сонники?

Тлумачі сновидінь виявляють рідкісну єдність у трактуванні цього яскравого символу, але від їх уваги не вислизають деталі і подробиці, які можуть повністю змінити погляд на прийдешні події.

Відтінки кольору

Ніхто з тих, кому наснилися ці чудові квіти, не встоїть перед спокусою дізнатися, до чого вони сняться саме йому, чи справді це знак змін в особистому житті, наскільки він сприятливий.

Величезне значення для тлумачення має забарвлення пелюсток троянд, по соннику Ванги – символу невинності і відданого кохання.

Червоні-втілення полум’яних, фатальних почуттів.

Якщо приснилися рожеві і червоні троянди – це знак того, що зароджуються романтичні стосунки, які  будуть стрімко розвиватися і затягнуть у вир солодкої і болісної пристрасті. Нехай навіть серце невільне, тоді запам’ятайте чарівного незнайомця, який був присутній у сні – саме з ним можна пов’язувати інтригуючі передбачення.

Білі і червоні троянди в якійсь мірі антагоністи – одні уособлюють невинність, інші – порочну пристрасть, до чого вони сняться разом? Пророцтва сонників викликають заздрість до того, хто побачив уві сні цю білу й червону пишність, його чекає абсолютна духовна і фізична гармонія у відносинах, які зв’яже з коханою людиною на довгі роки.

Букет

Хто не мріяв отримати в подарунок оберемок троянд? Навіть уві сні це викликає бурю емоцій і символізує появу відданого шанувальника. Таке сновидіння -пророкує пропозиції руки і серця, яким судилося збутися.

15Однак тим, хто уві сні бере букет в руки, корисно знати, до чого сниться боляче вколотися  шипами – наяву залицяння і обіцянки будуть нещирими.

Сонник Ванги стверджує, що це нагадування про колишні гріхи, які не вдасться зберегти в таємниці.

Згідно сонника Для всієї сім’ї, збирати букет – до романтичного побачення, а чоловікові купувати його уві сні – до сварки з коханою.

Великий букет- це  знак взаємності почуттів. Одиноким він дає надію. Якщо приснився тим, хто замужем або одружений, їх чекає сплеск емоцій, новий рівень насолод в інтимній сфері.

Приймати або дарувати

Важливо, яка роль відведена уві сні сновидцю.

За сонником Фрейда, якщо наснилося, що жінка дарує червоні троянди, це свідчить про її сміливість у відносинах, умінні приносити задоволення.

Щоб зрозуміти, до чого сниться приймати їх в подарунок, треба звернути увагу, від кого букет – саме з цією людиною зав’яжеться новий роман.

Чоловік, якому піднесли червоні квіти, має наяву таємну шанувальницю, самому дарувати їх означає готовність стати розсудливим, розпрощатися з холостяцьким життям.

Світлі передчуття виходять від свіжих, пахучих квітів.

В’ялі , підсохлі пелюстки передрікають втому, проблеми зі здоров’ям.

Існують і меркантильні тлумачення. Сімейний сонник пророкує прибуток тим, кому подарували квіти – будь-які, крім червоних. Червоні троянди застерігають від угоди, якою би перспективною вона не здавалася – крім збитків і проблем від неї нічого чекати не доведеться.

Два бутона у вазі

14Поставити уві сні червоні троянди у вазу – для жінки означає невгамоване бажання, це символ жіночого єства. Однак сонники застерігають від необачних кроків: майбутнє побачення ризиковані і можуть завдати шкоди репутації. Східний сонник говорить, що незабаром у дами з’явиться можливість оточити себе сімейними радощами і затишком.

Наснилися два червоних бутона – спляча побачила символ жіночності та перемоги над самотністю. Штучні бутони, якими б витонченими уві сні не здавалися, не мають позитивного тлумачення. Якщо тримали їх в руках або ставили у вазу, наяву слід берегти здоров’я і не дозволяти собі впадати в зневіру.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *