До чого сниться чаклунство

Серпень 17, 2016

Якщо приснилося, що ви займаєтеся чаклунством, значить, дуже скоро в житті відбудуться значущі події.

А ось, чаклунство, створюване кимось іншим, може обіцяти як радість, так і печаль – все залежить від того, якими були наміри мага.

Щоб уникнути біди, побачивши уві сні подібний сюжет, обов’язково уточніть у сонника, до чого це сниться.

Сонник Міллера

Густав Міллер, будучи психологом, всьому, що було пов’язано з чаклунством, знаходив наукове пояснення. Однак він не виключав ймовірності бачити уві сні подібні сюжети. І ось, що, на думку його сонника, вони означають.

Якщо ви потрапили у владу чарівникові, то будьте готові до зміни планів і обставин. А ось, бути зачарованим чаклункою означає спокусу, невгамовні веселощі, сумнівні задоволення і неробство буття. А якщо ви бачите, що ворожка пророкує вам долю, обов’язково запам’ятайте її слова, вони можуть бути пророчими.

Хто ти, чаклун чи ні

Залежно від того, хто і як уві сні керував чаклунством, може відрізнятися і те, до чого це сниться.

  • 2Бачити себе в будиночку у злої відьми – до неприємностей.
  • Бути уві сні чорнокнижником самому – знак нереалізованих амбіцій.
  • Чаклун знімав з вас прокляття – до поліпшення фінансового становища і справ в цілому.
  • Приснився чарівник, який розважає дітей чаклунством – до хорошого настрою.

Бути магом

Побачили себе доброю чарівницею і хочете зрозуміти, до чого сниться подібне?

Немає нічого простішого! Жіночий сонник, наприклад, обіцяє закінчення смуги невезіння і наступ щасливого періоду тим, хто уві сні практикувався в творчому чаклунстві. А ось, займатися чорною магією – це символ злості через те, що задуми не вдалося реалізувати.

У сновидінні ви займалися лікарською магією? Будьте готові до добрих змін, які «приведуть за собою» друзів. А якщо наснилося, що ви – алхімік, який вивчає магію металів – не довіряйте нікому свої секрети, радить Східний сонник.

Мисливці на відьом, як символ удачі і проникливості

Наснилося, що ви полюєте на відьом, що направляють своє чаклунство проти вас і інших людей? Ви зумієте «вирахувати» в своєму колективі зрадника, обіцяє Місячний сонник. Уві сні проти вас одного виступило натовп відьмаків, але ви їх здолали – до успіху в справах.

А ось, тлумачення сну про те, що ви маєте здібності відчувати чаклунство, спрямоване проти вас, і допомагаєте тим самим позбавлятися від чорних чаклунів, говорить наступне: ви потрапите в ситуацію, коли благополучний результат справи буде залежати від вашої здатності робити правильні висновки.

Феї і чаклунство – знак щастя і веселощів

4Обов’язково загляньте в сонник, і дізнайтеся, до чого сниться мрія, в якій ви вчитеся чаклувати. Цей кумедний сюжет передбачає радість і позитивні емоції, пояснює Циганський тлумач.

Чаклувати вчили ви – приїдуть довгоочікувані гості.

А ось, якщо ви стали свідком того, як чаклували білі маги привчали чаклунству чаклунів, то будьте обережні з малознайомими людьми. Хоча, якщо чарівники перемогли, то побоювання будуть марними.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *