До чого сниться чаклун

Серпень 17, 2016

Якщо вам наснився чаклун, задумайтеся, чи всі вчинки, що здійснюються вами, продиктовані здоровим глуздом. Більшість сонників, роз’яснюючи, до чого сняться «чаклунські сюжети», припускають: якщо сновидец уві сні спостерігає за діями чаклуна або ж сам чаклує, то цілком ймовірно, що його думки затуманені якимись спокусами.

Як пояснює сонник Міллера

Згідно трактуванням Густава Міллера, чаклун, побачений у сні, означає, що мріям не судилося збутися, і цей факт вас дуже розчарує. А ось, якщо ви спостерігаєте за його маніпуляціями, спрямованими на когось іншого, то це може означати небезпеку, що наближається, яка змінить ваше мислення і ставлення до життєвих цінностей.

Короткі трактування

Якщо вам наснився чаклун, то згадайте, що він робив уві сні і на кого саме були спрямовані його дії:

  • 54наснилося, що темний маг чаклував проти вас – до неприємностей;
  • бачите уві сні сутичку двох темних чаклунів – станете свідком сварки своїх конкурентів:
  • відьмак наводив порчу на одного – в життя товариша трапляться неприємності;
  • ви побачили уві сні себе в ролі злого чарівника – станете причиною конфлікту;
  • злий чаклун зачарував ціле місто – до проблем в соціумі (транспорт, колектив).

Чаклунські премудрості, або Будьте розсудливі

Вирішили осягнути премудрості трактування сновидінь і хочете тлумачити самостійно, до чого сниться мрія, в якій ви вивчаєте чорну магію? Заручившись підтримкою сонників, ви зумієте зрозуміти, що подібні образи рідко обіцяють радості і сприятливі моменти.

Так, наприклад, за версією сонника Мандрівника, бачення, в якому ви бачите себе в оточенні чаклунів і відьом, навчальних вас чаклувати, пророкує втрату розсудливості. Якщо відьми з мрії налаштовані войовничо і злобно, то ви зазнаєте чималі проблеми через власного малодушності, а ось, веселящиеся відьми уві сні – ознака того, що необдумані дії не матимуть плачевного результату.

У владі темних сил: Не вірте тому, що говорять

Тлумачення сну, в якому ви бачите, як чаклун наводить порчу на коханого чоловіка, позначає наступне: ви занадто сильно прив’язані до цієї людини, і будь-які неприємності, які з ним можуть трапитися, відразу ж відіб’ються на вас.

Хочете знати, до чого сняться картинки, в яких ви спостерігаєте, як один чоловік напускає чари на іншого чоловіка заради вашої прихильності? По-перше: не давайте приводу говорити про себе, причому ні добре, ні погано; а по-друге: не слухайте нічого з того, що вам будуть говорити оточуючі, рекомендує Східний збірник мрій.

Перемогти зло, як символ радісних подій

57У скрижалях більшості сонників можна відшукати тлумачення того, до чого сняться сюжети, в яких ви перемагаєте чаклуна. Так, за версією Місячного сонника, вбити злого чарівника, що заважає вам – це символ перемоги над власними страхами. Приблизно так само вважає і сонник Фрейда: вбити мага – це ознака того, що пора позбавлятися від комплексів в ліжку.

Циганський тлумач сновидінь, пророкує розваги, які стрімко увірвуться в вашу повсякденність, якщо наснилося, що вам вдалося вбити чаклуна.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *