До чого сниться аборт

Жовтень 3, 2016

Сон у якому приснився аборт може передвіщати реальні події прямо протилежного значення: зачаття і благополучні пологи. Роз’яснюючи, до чого сниться аборт, сонник не упускає з уваги і алегоричним тлумачення. Настільки радикальний і непоправної вчинок уві сні свідчить про схильність до поспішним рішенням, наслідки яких можуть виявитися непередбачуваними.

В силу фізіологічних особливостей ці сни бачать переважно жінки. Хоча бувають і винятки: чоловікам теж іноді сняться подібні сновидіння. Як правило, вони є підсвідомим закликом бути уважнішими до коханої. Відомі приклади, коли саме такий сюжет попереджав чоловіка, що його дружині загрожує небезпека або у неї серйозна проблема.

Значення для жінок

Якщо жінці довелося бачити уві сні аборт, сонник вважає, що він сниться не просто так.

Настільки вражаючий сюжет свідчить про вже існуючі проблеми і відображає тривожний стан сновідиці.

Нерідко робити аборт уві сні доводиться не тільки заміжнім жінкам, а й зовсім юним дівчатам. Подібні сюжети ночами відвідують тих, хто має намір зізнатися в своїх почуттях чоловікові своєї мрії. Сонник радить утриматися від цього наміру, тому що ймовірність того, що вам дадуть відповідь взаємністю, мізерно мала.

Медичні тлумачення

beremennostТлумачачи, до чого сниться зробити аборт, сонник попереджає про можливі проблеми, пов’язані зі станом здоров’я. Побачене сновидіння слід вважати нагадуванням подбати про себе, вжити профілактичних заходів, в разі необхідності пройти медичне обстеження.

Не секрет, що аборт – серйозне фізичне і психологічне випробування, після якого організм намагається прийти в норму, в тому числі і за допомогою яскравих сновидінь.

Якщо жінці після аборту сниться дитина, подію, що відбулася слід сприймати, як життєвий урок. Це сновидіння про минуле, а не про майбутнє. Сновидиці слід бути більш самостійною у прийнятті рішень.

Як говорить сонник Міллера, аборт часто сниться вночі напередодні звершення відповідального вчинку. Настільки лякаючий образ навіяний побоюванням зробити помилку, звинувачувати в якій доведеться тільки себе.

Аборт за сучасним сонником

Якщо сновидець – лікар-хірург, сонник Міллера пропонує дещо інше тлумачення сну: аборт в даному випадку символізує непростий вибір між професійним обов’язком і досить аргументованими причинами ними знехтувати. Те, до чого сниться такий образ, вважайте нагадуванням про те, що клятва Гіппократа понад усе.

Зіставляючи такі несумісні образи, як вагітність і аборт, сонник вказує на вибір між добром і злом, який вам належить зробити. Чому віддати перевагу: поступку заради сьогочасної вигоди або власне душевний спокій – вирішувати вам.

Побачити уві сні аборт трапляється тим, в чиєму житті зараз настала чорна смуга. Сновидіння символізує крах усіх надій, депресію і безвихідь.

Сонник закликає мобілізувати всі свої душевні сили, щоб пройти це випробування.

Постарайтеся акцентувати на позитивних емоціях і не забувайте хвалити себе навіть за найменші досягнення.

114Буває так, що вагітна може уві сні хотіти зробити аборт. Даний сюжет уособлює крайню ступінь невдоволення низкою обставин і гостре бажання одним махом все, якщо не виправити, то хоча б змінити.

У таких ситуаціях сонник трактує аборт як вираз протесту, пориву що-небудь зробити всупереч. Подібні бажання уві сні явно свідчать про необхідність діяти. Побачене закликає зважити всі за і проти і знайти оптимальне рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *