До чого сняться жаби у воді

Серпень 9, 2016

Сидяча на монетах трьох лапа жаба – відомий талісман Фен-шуй – це не що інше, як символ грошей і процвітання.

Тому, побачивши уві сні жаб, можете бути впевнені, що достаток вже не за горами, і незабаром він «загляне» у ваш будинок.

Особливо добре, за версією сонників, тлумачать, до чого сняться пухирчасті земноводні, якщо вам наснилися жаби в воді.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви ловили жаб у воді, в реальності ця мрія може означати стурбованість своїм самопочуттям. Водичка була прозорою – ви переживаєте даремно, каламутна – не тягніть з візитом в поліклініку.

А ось, якщо ви слухаєте їх квакання, то це означає, що в реальності поїдете в гості до людей, які не будуть раді вам: говорити про це вони не стануть, але ви відчуєте.

Короткі тлумачення

Якщо вам приснилося багато жаб у воді і на суші, то краще, що ви можете зробити вранці – це з’ясувати, до чого сниться подібне.

  • 3Бачити спокійно плаваючих жабок – до прибутку.
  • Наснилося, що ви намагаєтеся зловити жабеня – до спроб розбагатіти.
  • Наловити жаб в ставку і приготувати з них обід – до швидкоплинної радості.
  • Прислухатися до жаб’ячого квакання – до прозорливості.
  • Вбивати квакш – до неприємних наслідків якихось дій.

Тлумачення за сучасним сонником

Побачивши уві сні, як великі «мультяшні» жаби співають пісеньку, зверніться за роз’ясненнями до сучасного сонника. Його варіант тлумачення сну порадує: скоро ви почуєте приємні новини, що стосуються ваших доходів.

Деяких цікавить, до чого сняться жінкам великі жаби які квакають. «Найгарячішу» відповідь дає сонник Фрейда: це означає, що дама мріє про «екзотичне» в сексі з представником іншої національності.

А ще, до чого сняться жінкам великі «переквакующі» жаби в воді, пояснює сонник пастора Лоффа: завдяки своєму чуттю, ви зумієте «вичленувати» необхідну інформацію з порожньої, здавалося б, балаканини.

Французький делікатес, як символ збагачення і «спускання» коштів

Якщо вам приснилося, що ви власноруч наловили жаб в чистій водоймі і приготували їх, то в реальності вас чекають витрати, але попередять ці витрати дуже пристойні доходи.

А ось, якщо ви сидите в ресторані уві сні і бачите жаб в чистій акваріумний водичці, то можете не переживати – ви не зумієте «спустити» все майно. Помітили, в чистій водиці мертвих жабок – стережіться спонтанних витрат, покупки не принесуть очікуваної радості.

«Забійні» мрії – знак труднощів

2Уві сні ви наступили на жабу в воді і задавили? Місячний сонник обіцяє проблеми фінансового плану. Уві сні ви кидали в жаб камені, щоб убити їх?

Подібний сюжет пророкує про можливе банкрутство з вини приятеля.

Бачити, що ви поливаєте квакшу бензином і підпалює її – до безгрошів’я через власну жадібність і недалекоглядність. А ось, поливати жабу водичкою, тушивши вогонь – уникнути проблем вдасться, тільки якщо ви зумієте впоратися з власними амбіціями і пихою.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *