До чого сняться каблуки

Серпень 9, 2016

Каблучки уві сні є символом витривалості і неординарного мислення людини, здатності протистояти обставинам. Завдяки ретельному аналізу сновидіння, співвідношення побаченого з обставинами в реальному житті і ретельна робота з сонником, допоможуть розібратися, до чого сняться каблучки.

Тлумачення сучасним сонником

Корисно знати, до чого сниться ходити на підборах уві сні. Подібна картинка характеризує сплячого, як впевнену в собі людину, незалежну і, яка вміє приймати складні рішення, здатна взяти повну відповідальність на себе.

Товсті і масивні каблучки, тлумачаться сонником, як сприятливі і міцні сімейні відносини. Також дане бачення може символізувати міцну і непорушну дружбу, якій заздрять чимало.

Шпилька уві сні є знаком цілеспрямованості й витривалості. Для дівчини, побачити іншу жінку на шпильках, сонником тлумачиться, як ймовірність виникнення великого конфлікту, ініціатором якого стане близька людина або подруга. Чоловікові, який побачив дівчину на шпильках, тлумачиться сонником Фрейда, про необхідність проявити велику рішучість у вирішенні питань і сміливість зізнатися своїй партнерці в своїх інтимних фантазіях.

8Йти на підборах, прикрашеними всілякими камінчиками або  які мають незвичайну форму, обіцяє несподіване везіння, що може принести чималий прибуток.

Негарний каблучок ототожнює проблему, з якою спляча людина не в змозі впоратися самостійно, і при цьому ретельно замовчує про виниклі труднощі.

Чоловік на підборах уві сні символізує появу нестандартної ситуації, в якій сплячій персоні доведеться проявити свою кмітливість і неординарне мислення. Хлопцеві, що мав уві сні взуття на підборах, сонник говорить про те, що в найближчому часі молодій людині доведеться відчувати дискомфорт і незручність, пов’язане з власним неправильним вибором або помилковою думкою.

У чоловічих снах, де жінка носить босоніжки на високих підборах, сонник робить упор на сексуальну незадоволеність сновидця. Можливо, поточні любовні відносини не приносять радості і задоволення. Тільки поговоривши відверто з партнеркою, можна домогтися виконання своїх інтимних фантазій.

Туфлі чорні на підборах пророкують можливість незабаром продемонструвати свої здібності і ділову хватку. Сонник радить не відмовлятися від пропозицій і не пасувати перед труднощами, оскільки нагорода буде досить велика.

Наснилися червоні туфлі на підборах?

Готуйтеся до пристрасного захоплення або романтичної зустрічі. Купувати червоні туфлі уві сні, ознаменовує початок нових романтичних і любовних відносин.

Корисно знати, до чого сняться нові туфлі на підборах. Такий образ обіцяє виникнення ситуації, в якій сновидцю вдасться проявити свої позитивні сторони і постати перед начальством у вигідному світлі. Також говорить про нові справи і починання.

Людям, яким приснилися чоботи на підборах, сонник характеризує, як відмінний час для придбань і великих покупок. Молодим дівчатам, даний образ говорить про появу багатого залицяльника, чоловікам – можливість завести новий любовний роман.

До чого сниться поламаний каблук

Ті люди, які роздумують, до чого сниться зламати каблук, варто пригадати деталі свого сновидіння. У більшості випадків, сновидіння вказує на швидку покупку нового взуття.

9У деяких випадках бачення, в яких у жінки каблук зламався, вказують на відкладене побачення з коханим або того гірше – сварку з обранцем. Сонник радить якомога більше приділяти увагу своїм дорогим людям, оскільки тим не вистачає тепла і уваги з боку сплячого.

Для ділових людей, бачення, в якому у них відірвався каблук уві сні, свідчить про загрозу втрати авторитету або нанесення великих збитків репутації.

Якщо панночці довелося уві сні зламати каблук суперниці, значить, цілком ймовірно, сновидиця стане однією з причин невдач конкурентки або свідком її публічної наруги.

Бачити уві сні зламаний каблук, на іншій людині, передбачає в майбутньому стати свідком чиєїсь неприємності або неприємної ситуації.

За алфавітом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *